Survivor All Star 2022 bir yandan oyunlarla gündemden düşmezken bir yandan da skandallarla konuşuluyor. Bu yıl Survivor’da eski sevgililer Nisa ve Barış rakip takımlarda yarışıyor. İkili, özel hayatlarına dair de zaman zaman açıklamalar yapıyor. Ancak dün akşam yaşananlar artık bu kadar da olmaz dedirtti. Nisa, eski sevgilisi Barış’ı kendisine şiddet uygulamakla suçlarken Mert Öcal ise Nisa’yı Barış’ı aldatmakla suçlayınca ortalık karıştı.

Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı, Survivor 2022 yarışmasında birlikte mücadele etmiş, yarışmanın bitmesinden sonra ise aşk yaşamaya başlamıştı. İnişli çıkışlı ilişkilerini noktalayan ikili ayrılığın ardından birbirleri hakkında yaptıkları açıklamalarla da gündeme gelmişti. Nisa ve Barış bu sezon Survivor 2022 All Star yarışmasında rakip takımlarda mücadele ediyor. Üstelik bu sezon Nisa’nın yeni sevgilisi Ogeday’da Survivor 2022 All Starda yarışıyor. Ancak buna rağmen Barış ve Nisa arasında eski defterler açılmaya devam ediyor. Bunlardan biri de dün akşam oynanan dokunulmazlık oyunu sonrasında yaşandı.

En kötü 1 yılımı geçirdim demişti

Nisa Bölükbaşı daha önce Barış Murat Yağcı ile olan ilişkisi hakkında Survivor’da verdiği bir röportaj sırasında gözyaşlarına boğulmuştu. Barış ile olan ilişkisi için "Hayatımın en kötü 1 senesi" diyen Nisa Bölükbaşı; "Benim 1 senedir bu Konuyla ilgili neler çektiğimi kimse bilemez. Hayatımın en kötü 1 senesini geçirdim onun yüzünden. Çünkü telefonlarımı falan da karıştırıyordu, şifremi değiştirip yine karıştırıyordu. Annemle konuşmalarım Çekçe, onları bile tercüme ettirip bakıyordu ne diyorum diye" demişti.

nisanin-siddet-iddialari-sonrasi-mert-ocaldan-flas-cikis-aldatma-iddiasina-tepki-yagdi-2

Gözden kaçırmayın

Survivor 25 Nisan 2022 dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 25 Nisan 2022 4. eleme adayı kim oldu? Survivor 25 Nisan 2022 dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 25 Nisan 2022 4. eleme adayı kim oldu?

Kadın döven Barış kadınları teselli ediyor

Survivor 2022 all star’ın dün akşam ekrana gelen son bölümünde gönüllüler takımı dokunulmazlok oyununu kaybedince Yağmur ve Sude gözyaşlarına boğuldu. Barış Murat Yağcı ise kendi takım arkadaşlarını bırakıp kızları teselli etmeye gitti. Bunu gören Nisa Bölükbaşı çılgına dönerken “Kadınları döven adam kadınlar ağlıyor diye şov yapıyor” dedi. Bu açıklamalar ada konseyine de taşındı. Acun Ilıcalı Nisa’ya Barış’ın kendisine şiddet uygulayıp uygulamadığını sordu. Nisa ise "El kaldırmışlığı oldu, kapıyı kilitleyip gitmişliği oldu" yanıtını verdi.

Mert Öcal’dan ihanet iddiası

Ada konseyinde yaşanan bu gelişmelerin ardından Survivor’dan geçtiğimiz haftalarda elenen Mert Öcal’dan da bir paylaşım geldi. Mert Öcal sosyal medyadan "Mesela hiç sevgiliniz varken snowboard yaptınız mı? Tweet bu kadar. Kaşınırsanız devamı gelir." Paylaşımı yaparak Nisa’ya göndermede bulundu. Bu tweet ile Nisa’nın Barış’ı Süleyman Atlı ile aldattığını öne süren Mert, gelen tepkiler sonrasında Twitter hesabını kapattı.