Survivor 2021 şampiyonu başpehlivan İsmail Balaban aşkı Survivor'da buldu. İsmail Balaban, yarışmanın güzel isimlerinden biri ile el ele yakalandı.

Survivor 2021’e damga vuran ve şampiyonluk ipini göğüslemeyi başaran başpehlivan İsmail Balaban yarışmada nişanlısı ile ayrılmıştı. İletişim ödülü sırasında telefonla annesi ile görüşen ve annesinin söyledikleri karşısında büyük şok yaşayan İsmail Balaban yarışmayı tamamlayıp geri döndükten sonra nişanlısı Gamze Atakan’dan ayrıldı. Survivor şampiyonu İsmail Balaban Aşkı da Survivor'da buldu. İsmail Balaban dün gece aynı sezon yarıştığı yarışmacılardan biri ile el ele görüntülendi.

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2021 şampiyonu İsmail Balaban annesi ile anlaşamayan nişanlısı Gamze Atakan’dan ayrılmıştı. İsmail Balaban'ın yeni bir ilişkiye Yelken açtığı dün akşam çekilen görüntülerle ortaya çıktı. Üstelik İsmail Balaban'ın yeni sevgilisi de son derece tanıdık birisi. Survivor 2021 yarışmacısı İlayda Şeker ile el ele görüntülenen İsmail Balaban bugün de sosyal medya hesabından ikizi ve İlayda ile birlikte çekilen bir fotoğrafını paylaştı. İsmail Balaban İlayda şeker aşkı bu fotoğrafla birlikte belgelenmiş oldu.

EĞLENCE MEKANINA ELELE GİRDİLER

Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest

Survivor 2021 şampiyonu İsmail Balaban ve birlikte yarıştığı İlayda şeker yarışmadan sonra da görüşmeye devam ediyordu. İsmail Balaban'ın yeniden başpehlivan olduğu güreşlerde de İlayda şeker sık sık izlemek için gitmişti. İddiaya göre ikilinin yakın arkadaşlığı kısa süre içerisinde aşka dönüştü. Henüz ikili aşkları hakkında bir açıklama yapmasa da önceki gece bir eğlence mekanına elele girerken görüntülendi. Sosyal medyada kısa sürede gündem olan görüntüler sonrasında İsmail Balaban İlayda Şeker aşk mı yaşıyor sevgili mi gibi sorular gündeme geldi.

nisanlisiyla-annesi-kavga-edince-ayrilmisti-survivor-sampiyonu-ismail-balaban-aski-da-survivorda-3

İSMAİL BALABAN SOSYAL MEDYA HESABINDAN İLAYDA ŞEKER’İ PAYLAŞTI

Survivor 2021 izleyicileri 2 yarışmacıyı birbirine çok yakıştırmasa da sosyal medyadan ilkatak İsmail Balaban dan geldi. Milli güreşçi sosyal medya hesabının hikaye bölümünde İlayda şeker ve ikizi ile birlikte çekilmiş olan fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafın yayınlanması ile birlikte aşk itirafı geldi iddiaları da beraberinde geldi.

nisanlisiyla-annesi-kavga-edince-ayrilmisti-survivor-sampiyonu-ismail-balaban-aski-da-survivorda-2

ANNESİ VE NİŞANLISI ARASINDA KRİZ ÇIKMIŞTI

İsmail Balaban Survivor 2021 yarışmasına katıldığı sırada Gamze Atakan ile nişanlıydı. Ancak yarışmada iletişim ödülü kazanan İsmail'e annesinin söyledikleri büyük bir şok olmuştu. Telefonla annesi ile görüşen İsmail Balaban annesinin "Anneciğim iyi olmaya çalışıyoruz, sinir krizleri geçiriyorum. Hiçbir şey bırakıp gittiğin gibi değil. Hiçbir şekilde onun adını anma. Bırakıp gittiğin kız gibi değilmiş oğlum. Beni burada öldürdüler. Ben neler çektim. Hiçbir şey bırakıp gittiğin gibi değil. Bana neler yaşattılar sen gittikten sonra. Bunlar yılanmış oğlum. 4 aydır kriz geçiriyorum burada. Sen kendine dikkat et” sözleri karşısında büyük şok yaşamıştı.