Dev ÖTV indirimi geldi. Nissan tarafından yapılan açıklamalarda yeni döneme girildiği kabul ediliyor.

Çölde bir vaha gibi... Nissan'dan dev ÖTV indirimi geldi! 230 bin TL'ye Nissan Micra fırsatı! Kişilere fırsatlarla dolu hizmet seçenekleri kapsamında gerçekleşecek olan hizmetlerin her geçen gün geniş standartlarda sunulması kişileri memnun eden en önemli gelişmelerden birisi konumunda yer alıyor. Nissan’ın araba severlere sunduğu bu indirim kaçırılmaması gereken bir fırsat olarak görülüyor. 

Nissan tarafından yapılan dev indirim kampanyasıyla beraber kişiler mutlu oluyorlar. Fırsatlarla sunulan teklifler her geçen gün kişileri heyecanlandıran en önemli detay unsurları arasında ilk sırada yer alıyor. Nissan tarafından ÖTV indiriminin açıklanmasının ardından fiyatlarda 230 bin TL ye kadar gerileme yaşandı. Bu çok büyük bir indirim olarak değerlendirilebilir. 

1 Mart Altın Fiyatları Rekor Tazeledi! Gram Altın Kuyumcularda Kalmadı! 1 Mart Altın Fiyatları Rekor Tazeledi! Gram Altın Kuyumcularda Kalmadı!

230 bin TL’ye Kadar Düşecek!

Yaşanan yeni gelişmelerle beraber fiyatların 230 bin TL bandına düşmesi bekleniyor. Micra fırsatını kaçırmak isteyenlerin derhal başvuru yapmaları gerekiyor. Aksi durumda kişiler fırsatları kaçırabilirler. Nissan tarafından özel indirim seçeneklerinin sunulması kişileri Nissan mağazalarına yönlendiriyor. Mağazanın sağlayacağı hizmetler fırsatlarla dolu hizmet seçenekleri kapsamında en iyi koşullarda gerçekleşecek detaylar arsında bulunuyor. ÖTV indiriminin uygulanacağı birçok araç bulunsa da Nissan marka araçlar ön plana çıkmayı başarıyor. Birçok araç markasına göre Nissan’ın ön plana çıkmasının sebebi çok büyük oranlarda indirimin yaşanması.

ÖTV İndirimi Yapıldı!

Nissan marka araçların son günlerin en popüler ve farklı hizmet standartlarına ev sahipliği yapması kişileri heyecanlandıran en önemli gelişmeler arasında ilk sırada yer alıyor . Nissan marka araçların her geçen gün geniş standartlarda talep- arz ilişkisini arttırması kişileri bu süreçte memnun eden en önemli gelişmeler arasında bulunuyor. ÖTV indiriminin uygulanmasıyla beraber fırsatlarla dolu bir hizmet seçeneğinden kişiler faydalanabilecekler. Her geçen gün hizmet seçeneklerini genişleten Nissan marka araçlar günümüzün en popüler araçlar olarak piyasada ön plana çıkmayı başarıyor. 230 bin TL fiyat bandında günümüzde birçok Nissan marka araç bulunuyor. Nissan marka araçları satın alarak siz de fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Bu büyün indirim fırsatı kaçırılmaması gereken bir fırsat olarak görülüyor. 

ilan365.net özel haber