Non-Stop nakit isteyenlere Aktifbank destek oluyor! Gelir belgesiz banka müşterileri alıyor. Son dakika kampanyası ile sizlerde hemen başvurunuzu yaparak bu bankadan onay alın...

Peş peşe açıklama yapıldı. Gelir belgesiz banka müşterileri alıyor! Non-Stop nakit isteyenlere Aktifbank destek verecek! Aktifbank yaptığı son dakika kampanyası ile anında sonuçlu kredi vereceğini açıkladı. Uygun faiz oranları ile vereceği bu kredi kampanyasında müracaat yapacak olan vatandaşlar bundan sonra şubelere gitmeden aralıksız saat farkı olmadan müracaat yaparak kredi onayı alabileceklerdir. 7 gün 24 saat kredi müracaatı hem internetten hem de SMS ile yapılacak. Banka 45.000 TL'ye kadar vereceği bütün kredilerde 36 ay vadeye kadar prosedür yapmaktadır. 36 ay vade ve altında kredi alacak olan vatandaşlar amacıyla 60.000 TL üzeri kredilerde en çok 2 sene vade yapılmaktadır. Bu şartlara makul olanlar müracaat yapabileceklerdir.

Resmi gazetede açıklandı! Emekliye ek ödemeler verilecek ve bu ödemelerin limitleri belli oldu! Resmi gazetede açıklandı! Emekliye ek ödemeler verilecek ve bu ödemelerin limitleri belli oldu!

Nakit gereksinimi olan kişiler, Aktifbank bağlamında prosedür gerçekleştirmek istiyorsa, müracaatını anında hesabı üzerinden yapabilecektir. Aktifbank hesaplarınız üzerinden alacağınız internet bankacılığı parolası ile eş güdümlü kredilerde bundan sonra çevrimiçi ödeme yapabileceksiniz. Online internet üzerinden gerçekleştireceğiniz müracaat onay alırsa anında şubelere gitmeden hesaplarınıza bu parayı dilediğiniz vakit yatırabilirsiniz. 

Başvuru yapacak olan vatandaşlar ayrıca SMS ile de kredilerini alabilirler. KREDİ boşluk,TC Kimlik Numaranızı yazıp, 3050'ye SMS gönderin, 40.000 TL'ye kadar krediniz hesabınızda olsun. Bu şekilde kredi müracaatı yapmış olacak ve bu müracaat ardından kredinizi hesabınıza atmış olacaksınız.

Banka şubelerine giderek müracaat yapacak olan vatandaşlar ise mesai saatleri amacıyla yalnızca kimlik ve gelir belgesi ile eş güdümlü en yakın Aktifbank bireysel müşteri temsilcisi üzerinden kredi müracaatında bulunabilirler. Yapılan bu kampanyalarda banka kredi notuna göre faiz seviyesi uygulanmaktadır.