Norm Ender, Mekanın Sahibi şarkısı Youtube'dan kaldırıldı. Bir kaç ay önce Spotify'den kaldırılan ve dün geri gelen Mekanın Sahibi şarkısı şimdi de Youtube'dan kaldırıldı.

Norm Ender, Mekanın Sahibi şarkısı Youtube'dan kaldırıldı. Bir kaç ay önce Spotify'den kaldırılan ve dün geri gelen Mekanın Sahibi şarkısı şimdi de Youtube'dan kaldırıldı. Norm Ender Mekanın Sahibi Youtube kaldırılmasını ti'ye aldı. Ancak Killa'da boş durmadı!Youtube Mekanın Sahibini dışladı!Rap müziğine yaz aylarında Mekanın Sahibi geri döndü diyerek geri gelen Norm Ender'e Spotify sonrası Youtube engeli. Norm Ender Mekanın Sahibi Youtube'dan resmen kaldırıldı. Peki Norm Ender Mekanın Sahibi neden kaldırıldı? Norm Ender'e kim neden telif attı?

Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı! Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı!
Norm Ender, Youtube telif gelmesi sebebiyle Diss atıyorum telif atıyorlar, telif atsam diss atabilirler mi acaba? diyerek Youtube sonrası kudurtucu mod online diyerek yeni bir şarkı daha geleceğin sinyallerini verdi. Killa boş geçmedi!

Rap müziğin duayeni olarak bilinen Killa Hakan, Norm Ender'in Diss'lerinden nasibi alan Ezhel ve Ben Fero'nun yanında yer almıştı. Ezhel ve Ben Fero şarkılarla cevap verirken Killa Hakan Tweetleriyle gündem olmaya devam ediyor.