Nur Tuğba Namlı yaşadığı tacizi gözyaşları içinde anlattı! Nur Tuğba Namlı kimdir, kiminle evli?

Elmalı davası olayı sonrasında çocuk yaşta yaşadıkları tacize anlatan isimler Arasına Nur Tuğba Namlı da eklendi. Neler Oluyor Hayatta programının sunucusu Nur Tuğba Namlı dehşet anlarını anlatırken g

Gündem 01.07.2021 - 16:26 01.07.2021 - 16:26 Volkan Arık

Elmalı davası sanıklarının serbest kalması sonrasında ünlü isimler çocuk yaşta yaşadıkları cinsel istismarı itiraf etmeye başlamıştı. Önce Hafsanur Sancaktutan ardından Seray Kaya ve şimdi de Nur Tuğba Namlı çocuk yaşta başından geçenleri canlı yayında anlattı. Hakan Ural ile birlikte Kanal D'de yayınlanan Neler Oluyor Hayatta programını sunan Nur Tuğba Namlı canlı yayında başından geçenleri anlatırken gözyaşlarına boğuldu.

CANLI YAYINDA HIÇKIRA HIÇKIRA AĞLADI

Kanal D'de hafta içi her sabah yayınlanan Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı'nın sunduğu Neler Oluyor Hayatta programında bugün duygu dolu anlar yaşandı. Nur Tuğba Namlı Başından geçenleri canlı yayında anlatırken gözyaşlarını tutamadı. Çocukken tacize uğradığını söyleyen Nur Tuğba Namlı, O tramvayı yeniden hatırlayınca adeta hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladı ve canlı yayında isyan etti.

nur-tugba-namli-yasadigi-tacizi-gozyaslari-icinde-anlatti-nur-tugba-namli-kimdir-kiminle-evli-1

BEN SUSMADIM TEPKİ GÖSTERDİM

Elmalı davası olarak bilinen skandal olay da cinsel istismar sanığı öz anne ve üvey babanın serbest kalması sonrasında Türkiye ayağa kalkmıştı. Ünlü sunucu Nur Tuğba Namlı da çocuk yaşta kurs öğretmeni tarafından cinsel istismara uğradığını canlı yayında anlattı. Kendisinin o dönem susmadığını söyleyen Nur Tuğba Namlı, "Anında fark ettiğimde engellediğim, durdurduğum ve kendimi koruduğum bir olaydı. Susmamak, paylaşmak, anlatmak gerekiyor. Susmayın" dedi.

HAKAN URAL PARTNERİNİ TESELLİ ETTİ

Kanal D'de sabah saatlerinde yayınlanan programda Nur Tuğba Namlı'nın hıçkıra hıçkıra ağlaması ekran başında izleyen Herkesi de gözyaşlarına boğdu. Nur Tuğba Namlı'nın partneri Hakan Ural da olay karşısında gözyaşlarını tutamazken partilerini sarılarak teselli etti.

NUR TUĞBA NAMLI KİMDİR, EŞİ KİM?

Nur Tuğba Namlı Mersin'de 15 Haziran 1983 tarihinde dünyaya geldi. Üniversite eğitimine kadar Mersin'de eğitim almaya devam eden ünlü sunucu üniversiteyi ise Balıkesir Üniversitesi'nde okudu. O dönemler Acun Ilıcalı'nın sunumuyla ekranlara Gelen Var Mısın Yok Musun isimli yarışma programına katılan Nur Tuğba Namlı ardından Acun Ilıcalı ile tanışarak meşhur oldu. Daha önce Acun Ilıcalı'nın kanalı TV8 ekranlarında Survivor programı sunan ve Sabah saatlerinde yayınlanan bir sabah programında yine Hakan Ural ile birlikte sunan Nur Tuğba Namlı şimdilerde Kanal D ekranlarında Neler Oluyor Hayatta programının sunuculuğunu yapıyor. Nur Tuğba Namlı 2015 yılında iş adamı Mustafa Namlı ile dünya evine girmişti. Çiftin iki çocuğu bulunuyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@