Türkiye bu görüntüleri konuşuyor. Gece yarısı tüm Türkiye Nurcan Serçe isimli kadının tutuklanması için seferber oldu.

Fenerbahçe Slovacko maçı Exxen Canlı izle FB slovacka jestyayın taraftarium24 canlı maç izle Fenerbahçe Slovacko maçı Exxen Canlı izle FB slovacka jestyayın taraftarium24 canlı maç izle
Türkiye bu görüntüleri konuşuyor. Gece yarısı tüm Türkiye Nurcan Serçe isimli kadının tutuklanması için seferber oldu. Küçücük kız çocuğunu yastıkla öldürmeye çalışan anne Nurcan Serçe kimdir? Nurcan Serçe tutuklandı mı? Nurcan Serçe neden çocuklarına işkence yapıyor merak ediliyor. İşte yüreklerin dayanmadığı o görüntüler.

İşkenceci Nurcan serçe kimdir?

Türkiye bu görüntüleri izliyor, kahroluyor. Tüm Türkiye gece yarısı çıkan video ile adeta üzüntü depremi yaşıyor. Video izleyen kimse videodan çıkamıyor. Henüz 4-5 yaşında kız çocuğunu döverek işkence eden ve öldürmeye çalışan Nurcan Serçe isimli kadın tutuklanasın kampanyası başladı. Çocuğun "Anne" diye haykırışları kulaklardan gitmiyor.

Nurcan Serçe nerede yaşıyor?

Sadece bir Tiktok videosunun olduğu Nurcan Serçe, henüz tutuklanmadı. Kısa sürede Türkiye gündemine oturan Nurcan Serçe kim? kaç yaşında? Nerede yaşıyor gibi sorular merak ediliyor. Ayrıca videoyu kim ekledi? Video çekmek yerine neden polise şikayetçi olmadı merak ediliyor.

Videoda bir erkek çocuğunun da olduğu görülüyor ve seni de öldüreceğim diyor. Ayrıca Nurcan Serçe videosunda bir de adam görünüyor. Nurcan Serçe'nin eşi mi yoksa başka biri mi merakla bekleniyor.

Video yayılır yayılmaz Emniyet Genel Müdürlüğü Nurcan Serçe'nin kim olduğunu araştırmaya çalışıyor. En yakın zamanda Nurcan Serçe'nin gözaltına alınması bekleniyor. Şu an için Nurcan Serçe gözaltı ve tutuklanma haberi henüz çıkmadı.

Çocuk Hizmetleri müdürlüğü olaya el attı!

Nurcan Serçe'nin kim olduğu nerede olduğu hangi ilde yaşadığı henüz bilinmiyor ancak ilk gelen bilgilere göre Çocuk Hizmetleri müdürlüğü olaya el attı. En yakın zamanda Nurcan Serçe'nin bulunacağı ve yakalanacağı gelen bilgiler arasında.