Sosyete lakabıyla bilinen sosyetenin kasabı Nusret, restoranlarına bir yenisini daha ekliyor. Dünyaca ünlü kasap olan Nusret Gökçe hemen hemen dünyanın pek çok yerine şube açtı.

Sosyete lakabıyla bilinen sosyetenin kasabı Nusret, restoranlarına bir yenisini daha ekliyor. Dünyaca ünlü kasap olan Nusret Gökçe hemen hemen dünyanın pek çok yerine şube açtı. Şimdi ise sırada İngiltere'nin başkenti olan Londra var. Nusret Londra'ya yeni bir şube açmaya hazırlanıyor. Ancak Nusret henüz Londra'daki şubesi için istediği gibi bir genel müdür bulamadı. Nusret işe alacağı genel müdüre yıllık 850 bin TL maaş verecek. Nusret'in aradığı şartlar neler ?Nusret Gökçe, Londra'ya açacağı yeni şubesi için gönlüne göre bir genel müdür henüz bulamadı. Nusret işe alacak olduğu genel müdüre 850 bin TL maaş ödeyecek. Nusret'in aradığı 2 şart var. Yıllık 80 bin pound ödeme yapacağı genel müdürde aradığı 2 kriter ise oldukça basit.

1) Türkçe bilmesi gerekiyor,

2) İngiltere'de 15 yıl iş tecrübesi olması gerekiyor.Nusret Gökçe kimdir ?

9 Ağustos 1983 yılında Erzurum'da dünyaya gelmiştir. 37 yaşında olan dünyaca ünlü kasap Nusret, et pişirme ve tuzlama şekli nedeniyle Salt Bae adıyla tanınmaya başladı ve sonunda bir internet fenomeni haline geldi. Şimdilerde Nusr-et adı altında dünyanın birçok yerinde şubesi bulunuyor. İlkokul mezunu olan Nusret, küçüklüğünden beri çalışıyordur. Nusret'in boyu 165 ve kilosu 60'dır. Nusret evli mi, sevgilisi var mı sorularına yanıt olarak ise Nusret bir süredir Candy Denat ile birliktedir.