Nusret bornoz videosu ve Nusret frikik görüntüleri Nusret İnstagram adresinden yaptığı skandal paylaşım sonrasında çok merakla Google'a sorulmaya başlandı. Gün gün internet ortamından fenomen olma yolunda ilerlemesi ile bilinen Nusret Gökçe sosyal medya

"Emir" Büyük Yerden! Müge Anlı'nın Neden Ortaya Çıkmadığı Belli Oldu! Estetik Yaptırdı mı? Yeni Haline Şaşıracaksınız.. "Emir" Büyük Yerden! Müge Anlı'nın Neden Ortaya Çıkmadığı Belli Oldu! Estetik Yaptırdı mı? Yeni Haline Şaşıracaksınız..
Nusret bornoz videosu ve Nusret frikik görüntüleri Nusret İnstagram adresinden yaptığı skandal paylaşım sonrasında çok merakla Google'a sorulmaya başlandı. Gün gün internet ortamından fenomen olma yolunda ilerlemesi ile bilinen Nusret Gökçe sosyal medya hesabından satın aldığı otelinde bornozlar ile  yatağa atladığı sırada içinde iç çamaşırı olmaması sebebiyle cinsel organa gözüktü. Bu olayın Milyonlarca kişi izlemesi sonrasında birden TT olunca herkes Nusret bornoz video ve Nusret frikik görüntüleri araştırmaya başladı.

Eliyle tuz serpme hareketiyle tüm dünyada ünlü olan dünyaca ünlü Kasap Nusret Gökçe sosyal medya hesabından satın aldığı Oteli ile alakalı paylaşım yaparken bornozla yatağa atladığı görüntü birden gündeme oturdu. Nusret Gökçe 30 milyonu Aşkın takipçisinin yer aldığı Instagram adresinden otel odasında yatağa bornozla atladığı anları videoyla çekerken Maalesef ki frikik kurbanı oldu.

Yatağı atladıktan sonra üzerine Yorganı çeken Nusret bekliyor boynuzunun açıldığını Fark etmedi ve cinsel organı Göründü ve bir anda 565000 tarafından izlenilen video ile alakalı açıklamalarda yorumlarda gecikmedi. Yatağa atlarken altında bir şey yok mu", "İyi de frikik verdin", "Her şeyin gözüküyor kaldır bunu" ve "Terbiyesizliğin lüzumu yok" gibi yorumlar yapıldı. Takipçilerinin binlerce yorum yapıp uyardığı Nusret, videosunu henüz yayından kaldırmadı.NUSRET GÖKÇE OTELİ NEREDE

restoranlarıyla ünlü olan Nusret Gökçe'nin, oteli devraldığı Nusret Turizm Yatırım A.Ş. isimli şirketi 50 bin lira sermayeyle Etiler'de kurduğu görülüyor. Şirket, İstanbul Ticaret Odası kayıtlarına göre oteller grubunda faaliyet gösterecek.

2018 Aralık ayında döviz karşılığı 25.2 milyar TL'lik borcun büyük bir bölümü bankalarca yeniden yapılandırılan Doğuş Holding, uzun süre konaklama sektörüne ciddi yaptırımlar yapmıştı ancak bir süredir söz konusu yatırımlarının bazılarını elden çıkarmaya başlamıştı.

Son olarak kasım ayında Madrid'de bulunan Villa Magna otelini 210 milyon euro'ya Meksikalılara satan Doğuş Holding'in diğer otelleri de değerlendirdiği belirtiliyordu.

Bloomberg'in ocak ayında ismini saklı tuttuğu kaynaklara dayandırdığı habere göre, Ferit Şahenk'in satmayı düşündüğü oteller arasında İtalya'daki tarihi Capri Palace ve Aldrovandi Villa Borghese'nin yanı sıra Hyatt da bulunuyordu.