Nusret'e ABD Basınından Büyük Şok: Kimse Tanımıyor!

Nusret Beverly Hills'te 24. restoranını açtı. ABD basını Nusret için reklamını yaptırmak için uğraşıp duruyor dedi.

Gündem 07.05.2021 - 12:52 07.05.2021 - 12:52 Ece Sahan

ABD basını, fenomen kebapçı Nusret Gökçe'nin reklam politikasını yazarak kimsenin kendisini tanımadığını iddia etti.

Amerika basını Nusret Gökçe'nin Beverly Hills'te açtığı yeni restoranının reklamını yapmak için her türlü yönetimi yaptığını yazdı. 24. restoranını Beverly Hills'te açan Nusret Gökçe ile ilgili iddiaları bu sefer ABD basını yazdı. 

6 ülkede toplam 23 restoranı bulunan Nusret Gökçe, 24'üncü restoranını da Beverly Hills'te açtı. Nusret Gökçe'nin bu kadar ünlenmesinin ardından pek çok iddia vardı. Arkasın büyük milyarderi alan ve tuz dökme salt bea hareketini sosyal medyaya yayan ve büyük paralarla dünyaca ünlü isimlere reklam kampanyasına dönüştüren Nusret kendine sosyete kebapçısı imajı vermişti.

ABD BASINI ADETA GÖMDÜ!

ABD'deki restoranlarda kapısında kuyruk olduğunu her zaman söyleyen Nusret için ABD basınından şok iddia!

Beverly Hills'teki dükkanı için aylık 70 bin dolar kira ödeyn Nuret'in parayla adam tuttuğu ve kapıda sıra olarak tuttuğu yazıldı. ABD basını bedavacı herkesi içeriye alan ve reklam yapmaya çalışan Nusret'in gerçekte kimsenin farkında olmadığını yazdı. 

Nusret geçtiğimiz günlerde Beverly Hills'te bulunan restoranında Jason Statham'la poz vermiş ve yine reklamını yaptırmıştı.

ABD basını "Gerçek Los Angeles sakinlerinin Beverly Hills'te açılan Nusret'ten haberi bile yok. Zaten dükkana bakıldığında içeride sadece bedava yiyip içip karşılığında da sosyal medyaya fotoğraf yükleyen bedavacıların olduğunu görmek zor değil!" yorumlarında bulunarak Nusret'i adeta yerin dibine gömdü. Yazıda ayrılca koronavirüs tedbirleri içim hiçbir önlemin alınmadığını yazdı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@