Son dönemde artan nakit ihtiyaçlarına o bankadan sevindiren müjde geldi! 5000 TL anında ödeme alabilirsiniz.

2023 Güncel Tüp Fiyatları: İpragaz, Mogaz, Aygaz, Milangaz 2023 Güncel Tüp Fiyatları: İpragaz, Mogaz, Aygaz, Milangaz

Tek yapmanız gereken bankamatik kartınızla bankamatiklerden başvuru yapmak! Kredi başvurusu ve kefil şartı aranmaksızın anında 5000 TL nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Yapıkredi'den son dakika taksitli nakit avans kampanyası herkesi sevindirdi. Yapıkredi'nin 5 bin TL avans fırsatının tüm detayları haberimizde sizlerle...

Yapıkredi'den acil nakit ihtiyacı çeken vatandaşları sevindiren müjde geldi. Yapıkredi World Kart müşterileri, banka şubelerinden veya sair kanallardan kredi başvurusu yapmadan, gelir veya kefil şartı aranmaksızın anında 5.000 TL nakit taksitli avans seçeneğinden faydalanabilecekler. Yapı Kredi tarafından, World müşterilerine özel olarak sunulan taksitli nakit avans kampanyasıyla, acil nakit ihtiyaçlarınızı ötelemeden ve ertelemeden uygun koşullarda giderebilirsiniz.

Yapı Kredi World Kart Nakit Avans Kampanyası

Son dakika duyurulan müjde ile Yapı Kredi bankasının World Kredi kartı sahibi müşterileri için özel nakit avans kampanyası duyuruldu! Yapıkredi World Kart sahibi iseniz, 7/24 anında bu müjdeden yararlanabilirsiniz. Üstelik herhangi bir şart ve başvuru koşulu da aranmıyor. Başvurusuz şekilde anında 5000 TL nakit ödemeyi cebinize koyabilirsiniz.

Yapıkredi World müşterileri, Yapıkredi mobil veya internet bankacılığı üzerinden yahut da ATM ve Telefon şubelerinden birini kullanarka anında ihtiyaç duydukları nakite ulaşabiliyor! World kredi kartından yapılacak nakit avans çekimleri anında müşterinin cebine giriyor. Yapı Kredi World kart müşterilerine sunulan nakit avans çekim imkanından taksitlendirme yoluna gitmeyip %1 ücretlendirme ile yararlanmak da mümkündür. 

Acil nakit ihtiyacı çeken vatandaşlar, kredi başvuru süreçlerinde yıpranıp zorlu prosedürlerle karşılaşabiliyor. Öyle ki pek çok banka kredi notu, gelir (bordro) ve kefil şartı arayabiliyor. Oysa Yapı Kredi son kampanyası ile birlikte World Kart müşterilerine, şubeye dahi gitmeden başvuru şartsız anında 5.000 TL nakit ödeme imkanı sunuyor.

Yapı Kredi Taksitli Nakit Avans Kampanya Şartları

Yapı Kredi bankasının taksitli nakit avans müjdesinden World kredi kartı sahibi Yapıkredi müşterileri yararlanabilmektedir. Taksitli nakit avans kampanyasında faiz oranı %1,80 olarak uygulanmaktadır. 5-12 ay arasında vade seçeneği bulunan kampanyada, faiz farksız vade seçimi yapılabilmektedir.

Yapıkredi World taksitli nakit avans kampanyasında minimum tutar 300 TL olurken maksimum çekim tutarı ise 5.000 TL olarak belirlenmiştir. World Kredi kartına tanımlanmış hesabınız ile nakit avans çekimi yapabilirsiniz.