Emekliye büyük jest o bankadan geldi. Karşılıksız 10.000 TL ödeme Bugünden itibaren emeklinin IBAN numarasına yatacak.

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

Temmuz ayının gelişiyle birlikte emeklilere yapılan zam, devlet desteği ve kamu bankalarının yanı sıra diğer pek çok banka tarafından da desteklendi. Promosyonlar ve avantajlı kredi seçenekleri, emeklilere yönelik çeşitli haberlerle duyurulmaya başlandı. Son olarak, İş Bankası da emeklilere yönelik yeni bir kampanya ile dikkatleri üzerine çekti.

Temmuz ayındaki emekli zammının ardından, geçim konusunda zorlanan emekliler için çeşitli kampanyalar hayata geçirildi. Bu kampanyaların en önceliklileri, devlet destekli kamu bankalarının sunmuş olduğu promosyon ve avantajlardı. Ayrıca özel bankalar da bu rekabete katılarak, 16 milyon emekliye finansal destek sağlamak için çeşitli kampanyalar düzenledi. Son olarak, İş Bankası da emekliler için yeni bir kampanya ile dikkatleri üzerine çekti.

Emeklilere jest İş Bankası'ndan geldi! Emeklilere yönelik kampanyalarla ilgilenen bankalar arasında öne çıkan İş Bankası, finansal sıkıntı yaşayan emeklileri sevindirecek bir kampanya düzenledi. İş Bankası'nın son kampanyası, emekli müşterilere maddi rahatlık sağlamayı amaçlıyor.

10 BİN TL DESTEK ÖDEMESİ BAŞVURU DETAYLARI

Kamu bankalarının ardından emekliler için kampanyalar ve promosyonlar sunan özel bankalardan biri olan İş Bankası, emekli müşterilere 10.000 TL'lik bir destek ödemesi yapma kararı aldı. Bu kampanyaya katılmak isteyen emeklilerin tek yapmaları gereken, 30 Ağustos tarihine kadar başvuru yaparak kampanyaya katılmak. İş Bankası, başvuruda bulunan emeklilerin ödemelerini sadece 3 gün içinde hesaplarına yatıracağını da açıkladı.

İş Bankası, bu kampanyaya katılmak isteyen emeklilere hızlı ve kolay başvuru imkanı sunuyor. Mobil şube ve internet bankacılığı üzerinden yapılacak başvurular sayesinde emekliler, ödemelerini hızlıca alabilecekler. İş Bankası, başvuran emeklilerin ödemelerinin 3 gün içerisinde hesaplarına geçeceğini de belirtti.