SSK ve Bağkur emeklisi vatandaşlara müjde geldi!

O Banka son dakika olarak paylaştığı duyuruyla SSK ve Bağkur emeklilerinin banka hesaplarına 20.000 TL nakit ödeme yapılacağını duyurdu. Başvuru yapan tüm banka müşterileri bu imkandan yararlanabilecek. Peki hangi banka, ne kadar ödeme yapıyor? Başvuru nasıl yapılır? Detaylar haberimizde sizlerle...

Ekonomik olarak sıkıntıların yaşanmaya devam ettiği bu dönemde emekli vatandaşlara sevindirici bir haber geldi. Emekliye 20 bin TL faizsiz, kefilsiz, şartsız kredi müjdesi geldi. Pandemi sürecinde ekonomik açıdan zorluk yaşayan toplumun pek çok kesimine gerek Devlet gerekse özel bankalardan peş peşe kolaylıklar geliyor. Devletin açıkladığı ekonomik istikrar kalkanı paketinde birçok müjde alan emeklilere şimdi de 20 bin TL faizsiz kredi müjdesi geldi. 

Emekliler kredi için başvuru yapacak ve kısa süreli değerlendirme sürecinin ardından 20 bin TL kredi tutarı emeklinin şubeye gitmesine gerek olmaksızın doğrudan banka hesabına yatırılacak. Belli şartları taşıyan vatandaşlar 1 kez olmak üzere 20 bin TL tutarında krediden faydalanabilecek.

AKBANK'TAN EMEKLİYE 20000 TL ÖDEME FIRSATI

Akbank zorlu ekonomik süreçte vatandaşlara kredi konusunda birtakım kolaylıklar sağlıyor. Akbank'tan 20 bin TL kredi fırsatına dair detaylar vatandaşlarca sıklıkla araştırılıyor. Akbank'tan kolay ödemeli kredi ile ihtiyaç anlarında Akbank bir tık uzağınızda. Direkt olarak verilen bu kredi paketi ile düşük taksit tutarlarıyla acil nakit ihtiyacınızı giderebilmektesiniz. Akbank Tanışma kredisi de başka bankalarla çalışan ve yeni Akbank müşterisi olacaklara özel faiz oranları ve vade seçenekleriyle sunulan kredi paketidir. Akbank müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek tanışma kredisi detaylarını öğrenebilirsiniz.

Doğum günü kredisi de Akbank tarafından sunulan ve doğum gününün içinde bulunduğu ay içerisinde kullanılabilen kredi paketidir. Borç transfer kredisi de başka bankalara borcu bulunan vatandaşların Akbank'tan bu krediyi kullanarak borçlarını tek elde toplamalarını sağlayan ve uygun faiz oranlı kredi türüdür.

Citroen Ami 2023 Şubat Ayında Kaç TL Oldu? Citroen Ami Özellikleriyle İlgi Odağı Oldu! Citroen Ami 2023 Şubat Ayında Kaç TL Oldu? Citroen Ami Özellikleriyle İlgi Odağı Oldu!

BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Kredi başvuru için gerekli tek belge ise T.C Kimlik'tir. Vatandaşlar T.C Kimlik numaraları üzerinden Emekliye faizsiz 20 bin TL kredi başvurusu yapabilmekteler. Ayrıca SMS ile de başvuru yapılabiliyor. Yine bu ihtimalde de kredi için gelir şartı ve belge şartı bulunmuyor. Telefon ile yapılan başvurularda onay verilmesinin ardından bankaya gitmeksizin kredi, vatandaşın hesabına yatırılıyor. Böylelikle Pandemi sürecinde vatandaşın şubelerde etkileşime girmesi önlenmiş oluyor.

20 Bin TL kredi kullanmak isteyen vatandaşlar T.C Kimlik No ile SMS göndererek 20 bin TL kredi alabilirler. Öncelikle 0850 220 85 73 ALO KREDİ hattı üzerinden tam olarak bilgi sahibi olarak kredi başvurusunda bulunabilmekteler.