Geçen günlerde ING Bank internet adresinden gerçekleştirilen açıklama ile ING Bank kartı bulunan kullanıcılara 20.000 TL'ye kadar kredi müjdesi verildi. Peki kredi ayrıntıları neler? Koşullar neler? Detaylar haberimizin devamında sizlerle...

ING Bank kartı bulunanlara 20.000 TL müjdesi geçen günlerde internet adresinden gerçekleştirdiği açıklama ile ING Bank kartı bulunan vatandaşlara 20.000 TL'ye kredi müjdesi verildi. Kişilerin ihtiyaç kredisine başvuru yapmaları durumunda 20.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredileri ING Bank hesaplarına yatırılıyor. İhtiyaç kredisine başvuru yapmak için ING Bank müşterisi olmanız ve ING Bank maaş veya kredi kullanmanız yeterli olacaktır.

ING Bank Kartı Bulunanlara 20.000 TL'ye Kadar İhtiyaç Kredisi Müjdesi!

ING Bank maaş kartı olanlara özel olarak 20.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu. Emekli maaşlarını ING Bank'tan alan emekliler veya ING Bank üzerinden alıştığı iş yerinden maaşlarını alan banka kullanıcıları bu ihtiyaç kredisinden yararlanacaklar. ING Bank kredi kartı sahibi olmanız da kredi başvurusunda bulunmak için yeterli olacak. Kredi başvurusu onay alan müşterilerin ING Bank hesaplarına ihtiyaç kredileri aktarılacak.

Bu sayede ING Bank kullanıcıları son dönemdeki nakit sıkıntısına yönelik sorunları giderebilecek. ING Bank internet adresi üzerinden gerçekleştirilen açıklamaya göre ING Bank müşterileri bu ihtiyaç kredisinden anında yararlanabilecek. ING Bank müşterisi olmayan kullanıcılar ING Bank hesabı oluşturarak bu ihtiyaç kredisinden yararlanabilecekler. Geçen günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın vatandaşa verdiği kredi fırsatından sonra ING Bank da harekete geçti. 

Nasıl Başvuru Yapılır?

ING Bank düşük faizli ihtiyaç kredisine başvuruda bulunmak oldukça kolay. ING Bank kartı bulunan ING Bank kullanıcıları ING Bank Internet Bankacılığı üzerinden veya mobil cihazlarına ING Bank mobil uygulamasını yükleyerek ihtiyaç kredisinden rahatlıkla faydalanabilirsiniz. İhtiyaç kredisi formunu tamamlayan kişilerin kredileri hızlı bir biçimde hesaplarına tanımlanıyor. Mobil uygulama sayesinde müşteriler bankaya gitmeden ve mesai saatleri içinde olmadan da 7 gün 24 saat kredi başvurularını rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil uygulama sayesinde müşteriler bankaya gitmeden ve mesai saatleri içerisinde olmadan da 7 gün 24 saat kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İnternet kullanımı bulunmayan veya kullanmayı bilmeyen müşteriler de ING Bank şubelerine müracaat ederek 20.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi alabilecekler. Düşük faiz ile verilecek olan bu ihtiyaç kredilerinden müşteriler hızlı bir biçimde yararlanabilecek.