O Bankadan Yeni Kampanya Duyurusu Çok Sevindirici Oldu, Banka 20 Maaşa Kadar Kesintisiz Onay Veriyor!

O Bankadan Yeni Kampanya Duyurusu Çok Sevindirici Oldu, Banka 20 Maaşa Kadar Kesintisiz Onay Veriyor! Şekerbank üzerinden maaşınızın 20 katına kadar kredi kullanabileceksiniz. İşte detaylar...

Ekonomi 05.07.2021 - 20:55 05.07.2021 - 20:56 Vural Pars

Son Dakika kampanyası yapan Şekerbank, yeni bir kredi kampanyasını duyurdu. 20 maaşına kadar kredi veren bu banka, tüm isteyenlere hemen sonuç verecek ve onay olup olmadığını söyleyecek.Şekerbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapacağınız zaman, bankanın güncel kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Banka müşterilerinin daha çok başvuru yapması ve kendi bankalarını seçmesi için sürekli olarak kredi kampanyaları yapmaktadırlar. Sizlerde eğer bir para ihtiyacınızda anında kredi almak istiyorsanız Şekerbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Banka şartlarına uygun olan müşteriler, hemen kredilerini kullanabilirler ve ihtiyaçlarını giderebilmektedirler. Sizlerde bu bankadan kredi alacaksanız bankanın uyguladığı şartları bilmeniz gerekiyor. 

Kredi Başvurusu İçin Şartlar Nelerdir? Banka Resmi İnternet Sitesinde Yayınladı!

Şekerbank maaşın 20 katına kadar kredi alacaksanız, banka şartlarını da bilmeniz gerekiyor. Kredi başvurusu yaptığınızda banka hemen onaylı müşterilerine kredi imkanı sağlamaktadır. Onay alabilmeniz için banka kredi notunuzun yüksek olması gerekiyor. Kredi notunuz yüksek ve diğer bankalardaki kredi sicilinizde sıkıntı yoksa banka kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptığınızda şartlara uygun olan müşteriler 36 ay vadeye kadar kredilerini kullanacaklardır.

Eğer bir bankada kredi veya kredi kartı kullanıyorsanız, bu kullandığınız ürünün borçlarını düzensiz ödüyorsanız krediniz onay alamayabilir. Bunun için güncel gecikmeli borçlarınız varsa hemen bu borçları kapatmanızı ve daha sonraki gün kredi başvurusu yapmanızı tavsiye ederiz. Şimdi sizlere başvuru nasıl yapılır bunun bilgisini verelim.

Şekerbank Maaşın 20 Katına Kadar Kredi Başvurusu Yapmaya Başladı! Onay Alanlar Borç Kapatabilir!

Şekerbank son yaptığı kredi kampanyası ile çalışan ve emekli müşterilerine maaşlarının 20 katına kadar, 100.000 TL’yi geçmemek kaydıyla kredi vermektedir. Kredi başvurusu yapacaksanız en yakın Şekerbank şubesinden evraklarınız ile kredi başvurusu yapmanız gerekmektedir. Kredi başvurusu yaptığınızda banka şartlarına uygun olan müşterilerin değerlendirmesi hemen yapılır ve onay olması halinde aynı dakika içinde krediyi kullanabilirsiniz.

Kredi kullanacak olan müşteriler emekli olması durumunda, emekli maaşlarını bu bankaya taşıması gerekiyor. Emekli olup, borç yüzünden maaş taşıması yapamıyorsanız emekli maaşınızın üzerinden alacağınız borç kapatma kredisi ile tüm banka borçlarınızı kapatabilirsiniz.

Çalışan müşteriler ise en az 3 aylık sigortası olması gerekiyor. Kredi başvurusu sayısı fazla olan ve yeni işe başlamış olanlar maalesef bu bankadan kredi alamazlar. Alacağınız kredilerde en fazla 36 ay vade yapabilirsiniz.

sekerbank-kredi-20-maas

Şekerbank İpotekli Kredi Başvurusu Yapabilirsiniz! Yüksek Limitli Onay Verilecek

100.000 TL üzerinde kredi başvurusu yapmak istiyorsanız ve geliriniz de bu kredileri ödemeye uygunsa bankaya ipotek vererek daha yüksek limitli krediler alabilirsiniz. Ev ipotekli olarak 100.000 TL ve üzerinde kredi başvurusu için bankaya vereceğiniz ipoteğin ekspertiz değerinin yüzde 50’sine kadar kredi kullanabilirsiniz. Banka ihtiyaç kredilerinde olduğu gibi 36 ay vadeye kadar kredi imkanı vermektedir. Şekerbank ipotekli kredi başvurusu en yakın banka şubesinden sadece evraklarınız ile yapılmaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@