Ziraat Bankası emeklinin yüzünü güldürecek projelere imza atmaya devam ediyor. Gerek 20.000 TL gerekse de 40.000 TL tutarında destek almak amacıyla anında başvurabilirsiniz.

PTT Acil İhtiyacınıza Çözüm Olarak Muslukları Sonuna Kadar Açtı! 40.000 TL Tek Kalemde Verilecek PTT Acil İhtiyacınıza Çözüm Olarak Muslukları Sonuna Kadar Açtı! 40.000 TL Tek Kalemde Verilecek

O Bankayı Tercih Eden Pişman Olmuyor! 20 Bin TL Anında Hesaplara Aktarılıyor! Ziraat Bankası emeklinin yüzünü güldürecek projelere imza atmaya devam ediyor. Gerek 20.000 TL gerekse de 40.000 TL tutarında destek almak amacıyla anında başvurabilirsiniz.

Emekli vatandaşların artış gören nakit problemlerine çözüm üretmeye çalışan Ziraat Bankası tarafından mükemmel bir kredi kampanyası duyurusu geldi. Özellikle de son dönemlerde artış gösteren enflasyon rakamlarına karşı haliyle nakit problemleri de aynı şekilde artış gösteren vatandaşlar, uygun faiz oranları ile destek ödemelerini araştırmaya başlamışken Ziraat Bankası'ndan kendilerine mükemmel bir cevap geldi.

Emekliye 20.000 TL Ek Ödeme Yapılacak

Nakit problemi bulunan emekli vatandaşın bu problemini Ziraat Bankası 2022 senesi içerisinde çözmeye devam ediyor. Nakit problemi yaşayan emekli vatandaşların tüketici kredisi ile 20.000 TL tutarında kredi açısından aylık %1.57'den başlayan faiz oranları ile 36 aylık vade seçeneği şeklinde bu destekten faydalanması sağlanıyor. 20.000 TL Ek ödemeden faydalanmak amacıyla ayda sadece 749 TL taksit ödemesi gerçekleştirerek kredi geriye ödemelerinizi çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

Ziraat Bank Emekliye 40 Bin TL Kredi Kampanyası Detayları Neler?

Emekli vatandaşın nakit problemini çözmek amacıyla Ziraat Bankası tarafından başlatılan 2 kredi kampanyası ise 40.000 TL'ye kadar çıkmaktadır. Buna göre 40.000 TL'ye varan nakit problemleri için aylık %1.69 faiz oranı ile 36 aylık vade seçeneği tercih edildiğinde kredi seçenekleri yalnızca emekli maaş müşterileri tarafından kullanılmaktadır.