Meteoroloji Genel Müdürlüğünden gelen uyarılara göre ülkenin batı kıyılarında sağanak yağışlar hakim olacak. Trakya'nın batı kesimleri, Ege'nin kıyısı, Antalya ve Isparta'da zaman zaman gök gürültülü sağanak yağışlar etkisini gösterecek.

İskoçya'nın Müslüman başbakanı resmi konuttaki namazdan kare paylaştı: Özel bir an İskoçya'nın Müslüman başbakanı resmi konuttaki namazdan kare paylaştı: Özel bir an
Meteoroloji Genel Müdürlüğünden gelen uyarılara göre ülkenin batı kıyılarında sağanak yağışlar hakim olacak. Trakya'nın batı kesimleri, Ege'nin kıyısı, Antalya ve Isparta'da zaman zaman gök gürültülü sağanak yağışlar etkisini gösterecek. Ülkenin iç ve doğu bölgelerinde zaman zaman sis, pus ve buzlanma hadisesi görülecek. Karayollarında görüş mesafesinin düşme tehlikesine karşı sürücüler uyarıldı.Rüzgarlar Ege'nin kuzeyi ile Marmara'da güneyli yönlerden yer yer kuvvetli (40-70 km/sa) esecek. Bu güneyli rüzgarların havayı daha da ısıtacağı ve mevsim normallerinin üstüne çıkartacağı belirtiliyor. Meydana gelecek kısa süreli fırtınalarda çatı uçması ve baca tıkanması gibi tehlikelerin yaşanabileceği kaydedildi.

İSTANBUL 16°C
Çok bulutlu

ANKARA 13°C
Parçalı bulutlu

İZMİR 18°C
Yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı

ANTALYA 15°C
Yer yer sağanak yağışlı

ZONGULDAK 18°C
Parçalı bulutlu

TRABZON 16°C
Parçalı ve az bulutlu