Erdoğan'ın eski sağ kolu olan Turhan Çömez, dikkat çeken bir açıklama daha yaptı...

Erdoğan'ın eski sağ kolu olan Turhan Çömez, dikkat çeken bir açıklama daha yaptı...

Cuma Günü Öncesinde Emekliye Ek Ödeme: 30.000 TL'ye Kadar İhtiyacı Olan Emekli İçin Son Şans Cuma Günü Öncesinde Emekliye Ek Ödeme: 30.000 TL'ye Kadar İhtiyacı Olan Emekli İçin Son Şans

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eski doktoru Turhan Çömez, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun ilk ifşasından sadece 3 ay sonra kapanan Man Adası'ndaki şirkete dikkat çekti.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun gündeme getirdiği ve yargılanmasına neden olan Man Adası'ndaki şirketin kapandığını Turhan Çömez gündeme taşıdı.

Man Adası tazminatına "RED" iddiası! Erdoğan'ın talebi kabul edilmedi mi? - YouTube

Çömez bizzat Man Adası'ndaki şirketin önünden açıkladı.

Erdoğan'ın eski doktoru ve danışmanı Turhan Çömez, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun Yargıtay'da kazandığı ve kaçırırılan paraları ifşa ettiği Man Adası davasındaki söz konusunun şirketin kapandığını söyledi.

Çömez bizzat Man Adası'na giderek söz konusunu şirketin bulunduğu adreste bir video çekti ve o videoyu Twitter'da yayınladı. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun Man Adası'ndaki bir şirket ile Türkiye'deki muhattapları arasında milyonlarca dolarlık bir para transferi gerçekleştiğine yönelik iddialarını hatırlatan Çömez şirketin ise sadece 3 ay içerisinde kapanmış olduğuna dikkat çekti.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun bahsettiği Man Adası nerede?

Erdoğan'nın süreci mahkemeye taşıdığını ve geçtiğimiz aylarda mahkeme neticelendiğini de anımsatan Çömez "Yargıtay, Kemal Kılıçdaroğlu'nun ortaya koyduğu iddiaların ve belgelerin doğru ve gerçek olduğuna hükmetti. Ben de bugün kalktım, bu şirketin bulunduğu adaya geldim. Man Adası'na geldim. Söz konusu şirketin bulunduğu ya da eskiden bulunduğu adrese geldim. Fakat bu şirket Kılıçdaroğlu'nun iddialarından 3 ay sonra kapanmış" dedi.

Turhan Çömez konuya nokta koyacak soruyu ise şöyle açıkladı;

"Adanın takm merkezinde bulunan bu şirket artık yok. Soru şu: Böylesine önemli para transferlerinin yapıldığı şirket Kılıçdaroğlu'nun iddialarından 3 ay sonra neden kapandı?"

Yargıtay'ın son kararı: "Erdoğan'ın Man Adası'nda parası var" demek, hakaret değil - bianet