O İki Banka Şartlara Uygun Olan Kişilere 400.000 TL Kredi Limiti Açacak

İki bankadan kredi imkanı duyurusu yapıldı. Bankadan kredi alacak kişilere, uygun faizlerle 400.000 TL limitli kredi verilecek. Şartlar duyuruldu...

Ekonomi 19.08.2021 - 21:25 19.08.2021 - 21:25 Vural Pars

Anadolubank ve Burgan Bank 400 bin TL'ye kadar kredi veriyor. Anadolubank ve Burgan Bank yeni yıl kredi kampanyası olarak müşterilerine 400 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi vermektedir. Bu krediler ipotek karşılığı kredi olmaktadır. İpoteğiniz varsa bu iki banka üzerinden kredi başvurusu yaparak 400 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler yüksek limitli krediler de belirli şartlara uygun olarak kredilerini kullanırlar. İhtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler şartlara uygun olmaları durumunda kredilerini 36 ay vadeye kadar 400.000 TL olarak kullanabilirler. Bu kredileri kullanmak istiyorsanız bankaya bir ipotek vermeniz gerekiyor. Anadolubank ve Burgan Bank üzerinden bu Kredi başvurusunu yapmak istiyorsanız belirli şartlara uygun olmanız durumunda kredinizin onayını alabileceksiniz. Kredi sonucu uygun olan kişiler verdikleri ekspertizin değerinin yarısına kadar kredilerini banka şubelerinden kullanabilirler. Kredi notu düşük olan kişilerde bu kredileri alabiliyor. Şimdi sizlere bankalardan nasıl kredi başvurusu yapabilirsiniz bu konu hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Anadolu ben 400 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Bankalar genellikle ihtiyaç kredilerinde belirli şartlara uygun olarak limitler ile kredi vermektedir. Anadolubank'tan ihtiyaç kredilerinde ipoteksiz olarak en fazla 100 bin TL'ye kadar kredi veriyor. Eğer ihtiyacınız 100.000 TL ise bu bankaya ipotek vermeniz gerekmiyor. Emekli olan kişiler emekli maaşlarını bu bankaya taşımaları durumunda çalışan kişilerin de en az 12 aylık sigortalarının aynı iş yerinde olmaları durumunda Kredi notu düşük olsa bile Anadolubank üzerinden Kredi kullanabiliyorlar. İhtiyaç kredisi başvurusu yaptıktan sonra sizlere hemen ne kadar onay alınacak banka tarafından söylenecektir.

400 bin TL kredi kullanmak istiyorsanız da banka sizlere ipotek karşılığı kredi verecek ve bu ipotek karşılığı kredinin vade sayısını da 36 ay olarak sizlere sunacaktır. Vereceğiniz ipoteğin ekspertiz değerinin yarısına kadar kredi kullanacaksınız. 400 bin TL kredi kullanmak istiyorsanız bankaya en fazla 800000 TL'lik bir ipotek vermeniz gerekiyor. Bu krediyi aldığınızda diğer banka borçlarını da kapatılarak tek bir banka üzerinden ödeme yapacaksınız. Ayrıca 400 bin TL kredi kullanmak istiyorsanız daha bu krediyi ödeyebilecek bir gelir belgenizin de bankaya sunulması gerekiyor.

623324653

Burgan Bank 400.000 TL ipotekli kredi başvurusu nasıl yapılır?

Burgan Bank üzerinden de 400 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu ipotek karşılığında yapılmaktadır. Banka kredilerde 200 bin TL'ye kadar kişilere İhtiyaç Kredisi ipoteksiz olarak vermektedir. Bu kredileri genellikle emekli olan kişiler emekli maaşlarını bu bankadan almaları durumunda kullanabiliyor. Ama eğer yüksek limitli kredi almak istiyorsanız ve kredi başvurusu yaptıktan sonra düşük limitli onay alıp bu limiti yükseltmek istiyorsanız bankaya ipotek verip kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Burgan Bank ipotekli kredilerde diğer bankalarda olduğu gibi vereceğiniz ipoteğin ekspertiz değerinin yarısına kadar sizlere kredi verecektir. Bu bankanın diğer bankalardan ayıran özelliği ise ipoteğinizin adına olması şartı yoktur. En yakın Burgan Bank şubesinden kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@