Vakıfbank kamu bankası olmasından dolayı müşterilere hızlı ve anında kredi onayı vermektedir. Başvuru şartlarına uygun olan kişiler Vakıfbank üzerinden yüksek limitli kredileri sadece kimlikleriyle alabiliyor. Bu kredileri kullanabilmeniz için bazı şartlar vardır. Bu şartların başında bankalarla aramızın iyi olması şartı en önde gelecektir kredi siciliniz bozuk değilse Vakıfbank sizlere kredi verir. Ayrıca banka gelir durumunuza da bakacaktır. Gelir durumu kötü olan kişiler maalesef onay alamazlar.

Vakıfbank 300.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır

Vakıfbank genel olarak müşterilerine kredi vereceği zaman kendi gelir durumuna baktıktan sonra kredi onayı vermektedir. Sizlerde eğer kredi başvurusu yapmak istiyorsanız ilk olarak gelir durumunuza göre bu bankadan kredi alabilirsiniz. Özellikle emekli maaşınızı ve çalışma maaşınızı bu banka üzerinden alıyorsanız, banka sizlere en fazla 36 ay vade ile kredi imkanı sağlayacaktır. Ayrıca maaşınızın 22 katına kadar kredi kullanabilirsiniz. Bu şekilde yapacağınız kredi başvurularında onay almamız mümkün olacaktır. Daha yüksek limitlerde de kredi kullanmak istiyorsanız bankaya ipotek vererek ipotek karşılığında da kredi kullanabilirsiniz. İpotek karşılığı kredilerde banka genellikle taşınmaz ipoteği almaktadır. Taşınmaz verdiğiniz ipoteğin ekspertiz değerinin yarısına kadar bu banka üzerinden yüksek limitli krediler kullanabiliyorsunuz.

VakıfBank emekli kredisi nasıl alınır?

Vakıfbank üzerinden emekli kredisi başvurusu yapabiliyorsunuz. VakıfBank emekli kredisi alabilmeniz için banka üzerinden emekli maaşı almanız gerekiyor. Eğer emekli maaşınızı bu banka üzerindeyse emekli maaşınızı taşıdıktan sonra kredi notunuz düşük olsa bile kredi onayı alabiliyorsunuz. Kredi kullanacak olan kişiler için Vakıfbank düşük faizli krediler vermektedir.

wsi-imageoptim-iStock-1063289558

Ayrıca emekli olan kişiler emekli maaşlarını bu bankadan almaları durumunda kredi başvurusu yapabildikleri gibi ayrıca kredi kartı başvurusu da yapabilmektedirler. Alacağınız ihtiyaç kredilerinde sizin diğer bankadaki olan borçlarımızı da kapatan bir kredi imkanı sunulacaktır. Banka kredi onayı verdikten sonra diğer bankadaki olan ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarımı da hesaplayarak ona göre kredi imkanı sağlar. Kredi başvuruları sadece banka şubelerinden yapılmaktadır.