O Kamu Bankasından Dev Kredi Fırsatı! Arabası Olana Anında Kefilsiz Şartsız 100 Bin TL Kredi 

Dev Kamu bankası 100 bin TL kredi dağıtıyor! Arabası olanlar bu krediden faydalanabilecekler. Arabası olana kefilsiz şartsız 100 bin TL kredi imkanı veriliyor. O Kamu bankasından 100 bin TL kredi...

Ekonomi 05.07.2021 - 20:03 05.07.2021 - 20:03 Orhan Yener

Dev Kamu bankası 100 bin TL kredi dağıtıyor! Arabası olanlar bu krediden faydalanabilecekler. Arabası olana kefilsiz şartsız 100 bin TL kredi imkanı veriliyor. O Kamu bankasından 100 bin TL kredi...

Kamu Bankasından dev kredi müjdesi! Arabası olanlara şartsız, kefilsiz, evraksız 100000 TL Nakit desteği verilecek. Eğer arabanız varsa, hemen başvuruda bulunarak onay alabilirsiniz. İhtiyaç kredisi almak isteyen kişiler, genellikle bankaların güncel kampanyalarını takip ederek, faiz oranları uygun olursa başvuruda bulunuyorlar. Bankalardan kredi alınacağında başvuru her zaman olumlu sonuçlanmayabiliyor. Detayları haberimizin devamında sizler için hazırladık...

Kredi kullanacak olan vatandaşların en sıkıldığı husus araba ipoteğini bankaların kabul etmemesidir. Otomobil Rehini ile kredi başvurusu Vakıfbank'ta başlıyor. Başvuruda bulunarak, arabanızı bankaya ipotek gösterebilirsiniz ve hemen onaylanır. Arabası olanlar, ipotek karşılığında Vakıfbank üzerinden hızlı bir şekilde onay alabilecek. İpotekli ihtiyaç kredisi olarak sağlanacak bu kredilerde banka düşük faiz oranları ve 36 ay vade fırsatıyla kredi işlemi gerçekleştirecektir. 3 ay ertelemeli ve 3 aydan aya ödenecek kredi kampanyası da bankadan yapılabilmektedir. Gerçekleştirilen bu duyurunun ardından arabası olanlar, otomobil rehini ile kredi başvurusu için Vakıfbank'a müracaat ediyor.

Araba İpotekli 100 Bin TL Kredi Fırsatı

kredi-haber24-05072021

Araba ipoteği ile beraber, kredi almak isteyen vatandaşlar Vakıfbank şubelerine müraacat edebilirler. Şubelere gitmeden önce bankanın kredi kampanyasına katılım sağlayan vatandaşların başvuru durumu da önem taşımaktadır. Başvuruda bulunacak olan kişiler, banka kredi siciline uygun olması halinde kredi onayı alacaklar.

 Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi alacak olan vatandaşlar, bu kredileri almak istiyorsa, banka kredi notu 1100 ve üstünde bulunması, gelir durumu ise emekliyse bu bankadan maaş alması gerekiyor eğer çalışıyorsa en az 6 aylık sigortasının aynı iş yerinde yatıyor olması gerekmektedir. Kredi kullanmak isteyen kişiler, 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli kredi seçenekleri ile beraber bu kredileri hemen alabilirler.

Vakıfbank Araba İpotekli Kredi

kurban-bayrami-ikramiyeleri-ne-zaman-yatacak-engelli-yaslilik-ayligi-evde-bakim-maasi-alanlara-4

Bu krediyi kullanmak isteyenler, kredinin özelliklerini de banka internet adresi üzerinden görüntüleyebilecek. Banka sosyal medya hesapları aracılığıyla bu kampanyayı duyurdu. Araba ipoteği alan tek banka olan Vakıfbank, bazı koşullara göre bu krediyi sunuyor. Kredi özellikleri yayınlandı. Yayınlanan özellikler:

- İpotek verilecek olan aracın kasko değerine bakılarak kredi verilecek. Aracın kasko değerinin P'sine kadar kredi verilecek.
- Krediden faydalanmak isteyen kişi, hayat sigortası yaptırmak zorundadır.
- İpotek alınan aracın kaskosu banka tarafından yapılır.
- Kredi başvurusunda bulunacak olan kişi banka şubelerinden işlem gerçekleştirecek ve banka şubelerine giderken yanında evraklarıda bulunacaktır. Kimlik belgesi, gelir belgesi ve ipotek vereceğiniz arabanın ruhsat belgesi de yanınızda olmalıdır.
- Kredi 36 ay vadeli olarak verilecektir. İlk taksit ödemesinde 3 ay erteleme uygulanır.
- Kredi Vakıfbank tarafından %1.51 faiz oranıyla verilir.

Vakıfbank'tan Anında 100 Bin TL Kredi

nakitp

Sizlerde en yakın Vakıfbank şubesine müracaat ederek bu araç rehinli kredi kampanyasına katılım sağlayabilirsiniz. Emekli, devlet memuru, çalışan ve esnaf olan vatandaşlar, arabası olması halinde bu kredileri kullanabiliyor. Araba dışında, motosiklet ipoteği yoktur. Yalnızca taşıt kredisi için kredi verilen araçların rehni alınmaktadır. Ayrıntılı bilgi için 0 850 222 0 724 numaralı telefon hattını arayabilir ve detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@