Kocaeli'nde sürdürülen 3. Hızlı Tren Hattı'nın yapım çalışmaları nedeniyle kent genelinde 2 gün boyunca suların kesileceği ifade edildi.

Sorular; Kaset Devri Mesut Yılmaz ve Mehmet Cengiz İle mi Başladı? Mehmet Cengiz'in Aracı Olduğu Başka Kasetler Var mı? Sorular; Kaset Devri Mesut Yılmaz ve Mehmet Cengiz İle mi Başladı? Mehmet Cengiz'in Aracı Olduğu Başka Kasetler Var mı?
Kocaeli'nde sürdürülen 3. Hızlı Tren Hattı'nın yapım çalışmaları nedeniyle kent genelinde 2 gün boyunca suların kesileceği ifade edildi. Su kesintisinin 28 Aralık Pazartesi günü saat 23.00'te başlayacağı ve 30 Aralık Çarşamba gününde aynı saatte sona ereceği aktarıldı. Su kesintisini haber alan vatandaşlar pazarlara çıktı, bidon satışları patladı.Bidon satan esnafların verdiği bilgilere göre sudan mahrum kalmak istemeyen müşteriler bidon fiyatlarına önem vermeden alışveriş yapıyor. Normal zamanlarda gün boyu pazarlıklar yaptıklarını belirten çevre esnafı, su kesintisi haberinin ardından pazarlıkların kesildiğini vurguladı. Bidon satışı yapan firmanın yetkilisi Arzu Karaal, 30 litreye varan büyüklükte bidonların kapış kapış satıldığını belirtti.En fazla musluklu bidonların satıldığını belirten Karaal, bu bidonların fiyatının en fazla 40 lira olduğunu kaydetti. Su kesintisi haberinden sonra insanların fiyat değil ürün odaklı alışveriş yaptığını kaydeden Karaal, genelde en büyük bidonların alındığını aktardı.