Sıfır araçlarda fiyatlar gittikçe eriyor. Ekim ayına özel 780 bin TL başlangıç fiyatına sahip olan markalar duyuruldu. Dizel benzin ve diğer otomobillerde fırsatlar devam ediyor.

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi 15 Personel Alımı İlanı Yayımladı Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi 15 Personel Alımı İlanı Yayımladı

Otomobil şirketleri, Ekim ayı sonuna kadar yaptıkları kampanyalarla düşük fiyatlı otomobil satışına devam ediyor. Alfa Romeo, Fiat, Hyundai, Honda ve diğer markalardaki son durum aktarıldı. Otomobil sektöründe fiyatlar düşmeye başladı. Yılın sonuna yaklaşılması, fiyatlarda daha uygun seviyelere gelinmesine sebep oluyor, ayrıca takas ve kredi olanakları da müşterilere daha cazip hale geliyor. İşte bu değişikliklerin ayrıntıları...

Pandemi sürecinin ekonomi üzerindeki olumsuz etkisi, otomobil fiyatlarını oldukça yukarılara taşıdı. Fakat şu anda, 2023 model otomobillerde dikkate değer indirimler görmekteyiz, bu da otomobil pazarının tekrar hareketlenmesine yardımcı olacak. Güncellenmiş fiyat listesi ise şöyle:

Bir süre önce Ticaret Bakanlığı'nın, yeni ve ikinci el otomobil fiyatlarının aşırı artışını kontrol altına almak adına aldığı tedbirler, fiyatların daha dengeli seviyelere gelmesini sağladı. Fiyatların dengelenmesi, otomobil firmalarını stoklarını daha makul fiyatlarda satmaya teşvik ediyor.

alfaromeo

780 Bin TL'ye Araç Var!

En uygun fiyatlara sahip sıfır otomobiller listesi belirlendi. Bu listede Fiat Egea zirvede yer alıyor. Onu sırasıyla Kia Picanto, Citroen C3 ve Renault Taliant takip ediyor.

Ekim 2023'teki otomobil fiyatları şu şekildedir:

  • Alfa Romeo / Tonale: 2.205.000 lira
  • Audi / A3 Sportback: 1.511.911 lira
  • BMW / 118i: 1.882.800 lira
  • Fiat / Egea: 752.900 lira
  • Kia / Picanto: 780.000 lira
  • Renault / Taliant: 813.000 lira