O Ses Türkiye 2023 yılbaşı özel programında jüri üyeliği yapacak isimler açıklandı. Yıldız Tilbe ve Seda Sayan'ın da yer alacağı listede başka kimler bulunuyor? TV8 programı O Ses Türkiye, bu seneye damgasını vuracak.

O Ses Türkiye'nin 2023 yılbaşı özel programında jüri üyelerinin kim olacağı merak ediliyordu. Normal gidişattan farklı olarak, daha önce programda görmediğimiz ünlüler ekran karşısına çıkacak. Hem komik hem de magazin dünyasının yakından tanıdığı isimler de yerini aldı. Acun Ilıcalı'nın en sevilen programlarından biri olan O Ses Türkiye'de yine yer yerinden oynayacak.

Kıvanç Tatlıtuğ'un Eşi Öpüşme Sahnelerinden Rahatsız mı? Başak Dizer Serenay Sarıkaya Hakkında Ne Düşünüyor? Kıvanç Tatlıtuğ'un Eşi Öpüşme Sahnelerinden Rahatsız mı? Başak Dizer Serenay Sarıkaya Hakkında Ne Düşünüyor?

O Ses Türkiye 2023 Yılbaşı Jüri Üyeleri

Programda Beyazıt Öztürk, Yıldız Tilbe, Seda Sayan ve Ebru Gündeş'i göreceğiz. Yılbaşı özel programı yine dolu dolu geçecek. Geçtiğimiz yıllarda da jüri üyelerinden yarışmacılara kadar çok sayıda ünlü bulunuyordu. Arda Turan'ın dahi geçtiğimiz yıllarda O Ses Türkiye'de şarkı söylediği biliniyor. 

yıldıztilbe

Yarışmacılar Ünlüler Arasından Seçilecek

Programın bir diğer özelliği ise yılbaşındaki yarışmacıların ünlüler arasından seçilmesi. Toplumda yer edinmiş ve çok sevilen isimler programa taşınıyor. Sporcusundan oyuncusunda kadar mesleği fark etmeksizin ünlülerin şarkı söyleyeceği belirtildi. O Ses Türkiye'nin böylesine önemli bir atılım sağlaması da Acun Ilıcalı sayesinde oluyor. Ünlü iş adamı, programlarını en kaliteli hale getirmek için inanılmaz bir çaba sergiliyor. Ekibiyle birlikte Survivor, O Ses Türkiye, Yeteneksizsiniz Türkiye ve MasterChef gibi programlarda sıkı bir şekilde çalışmakta.

o sesarda