O Ses Türkiye 28-29 Aralık 2019 tarihinde neden yok? O Ses türkiye bu hafta yayınlanmayacak. TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye bu hafta neden yayınlanmıyor.

O Ses Türkiye 28-29 Aralık 2019 tarihinde neden yok? O Ses türkiye bu hafta yayınlanmayacak. TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye bu hafta neden yayınlanmıyor. TV8 yayın akışına göre O Ses Türkiye bu hafta yayınlanmayacak. O Ses Türkiye yerine MasterChef ekranlara gelecek!O Ses Türkiye bu hafta yok!Bu hafta O Ses Türkiye bekleyen hayranlarına kötü haber. Acun Ilıcalı'nın sunumuyla ekranlara gelen O Ses türkiye bu hafta yayınlanmayacak. Jüri koltuğunda Hadise, Murat Boz, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan yer aldığı O Ses türkiye 28 Aralık cumartesi ve 29 Aralık pazar günleri yayınlanmayacak. O Ses Türkiye neden yok, neden yayınlanmıyor sorusu belli oldu.

IBAN Numarasına Ödenecek, 100.000 TL'ye Kadar İsteyen Hemen Alacak! IBAN Numarasına Ödenecek, 100.000 TL'ye Kadar İsteyen Hemen Alacak!


O Ses Türkiye yerine MasterChef geliyor!TV8 yenilenen yayın akışına göre O Ses Türkiye yerine 28 Aralık TV8 yayın akışında MasterChef yarı final ve 29 Aralık 2019 tarihinde Masterchef final bölümüyle ekranlara gelecek. O Ses Türkiye bu hafta yeni bölüm yayınlanmayacak. Ancak 31 Aralık gecesi O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programı bir sezona damga vurmaya geliyor. TV8 yayın akışından son dakika değişiklik olmazsa MasterChef pazar günü bitiyor.