O Ses Türkiye birincisi ne kadar kazandı? TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye şampiyonu belli oluyor. Acun Ilıcalı sunumuyla, Beyazıt Öztürk, Seda Sayan, Hadise, Murat Boz jüri üyeliğiyle ekranlara gelen programda finale iki isim kaldı.

O Ses Türkiye birincisi ne kadar kazandı? TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye şampiyonu belli oluyor. Acun Ilıcalı sunumuyla, Beyazıt Öztürk, Seda Sayan, Hadise, Murat Boz jüri üyeliğiyle ekranlara gelen programda finale iki isim kaldı. Şampiyon Alkan Dalgakıran veya Uygar Erdoğan olacak. Peki O Ses Türkiye şampiyonu ne kazanıyor.O Ses Türkiye Şampiyonluk ödülü ne?O Ses Türkiye şampiyonu ne kazanıyor. 1 sezon Türkiye'nin en büyük sesi olmaya çalışan yarışmacılar kıyasıya rekabet etti. O Ses Türkiye Büyük finalini 2020 yılında Alkan Dalgakıran veya Uygar Erdoğan kazanacak. Peki O Ses Türkiye şampiyonu ne kazanacak? O Ses Türkiye büyük ödül ne? Acun Ilıcalı, en çok dikkat çeken yarışmalarından biri olan O Ses Türkiye zaferi göğüsleyen şampiyon ne kazanıyor.2020 O Ses Türkiye Şampiyonluk Ödülü ne?O Ses Türkiye büyük ödülünü Acun Ilıcalı açıkladı. Bu sene O Ses Türkiye verilecek ödül Fiat Egea Hatchback Sport oldu. Bu ödül işin gösteriş kısmı olsa da O Ses Türkiye Şampiyonu albüm kesin yapılıyor. Albüm sonrası ününe ün katan şarkıcılar karıyer basamaklarını birer birer çıkıyıor. 

Son Dakika! Mersin'de Polisevine Bombalı Saldırı! Son Dakika! Mersin'de Polisevine Bombalı Saldırı!


Fiat Egea Hatchback Sport ne kadar?125 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Fiat Egea HB Sport ise en dinamik görünümlü Egea modeli olma özelliğini taşıyor. Yeniden tasarlanan ön ve arka tampon tasarımı ve ve difüzörleriyle dikkat çeken Egea HB Sport'a özel olarak yeni marşpiyel eklentileri ve spoyler de ekleniyor. Kapı kolları, ayna kapakları ve radyatör ızgarası parlak siyaha boyanan Fiat Egea HB Sport'ta 18 inçlik jantlara yer veriliyor. Otomobilin iç mekânında ise yine Sport için özel olarak hazırlanan siyah detaylara sahip kokpit ve özel koltuklar, versiyonu diğer kardeşlerinden ayırıyor.Egea’larda sunulan bu üç sportif donanımdan ne yazık ki otomobilin motor seçenekleri nasibine düşeni alamamış. Bu donanımlarda sunulan 1.6 E-Torq ve 1.6 Multijet2 motorlar, standart Egealardaki güçlerine sahip olacaklar.O Ses türkiye Şampiyonu Seda Sayan'ın takımından Alkan oldu ve büyük ödülü o kazandı.