Haluk Levent O Ses Türkiye jüri üyeliği teklifini kabul edip etmediğini duyurdu!

Acun Ilıcalı O Ses Türkiye jüri üyeliği için Haluk Levent ile görüşüyor haberleri nihayet birinci ağızdan yanıt buldu.

TV8'in reyting rekortmeni programı O Ses Türkiye şarkı yarışması yeni sezon jüri üyeleri merakla bekleniyordu. Yeni sezonda büyük değişikliğe gidecek olan jüri üyelerinde Acun Ilıcalı'nın büyük bir bomba patlatmak istediği konuşuluyordu.

Acun Ilıcalı'nın O Ses Türkiye jüri üyeliği için sosyal medyanın en güvenilir ismi olan AHBAP derneğinin kurucusu Haluk Levent'i istediği biliniyordu. 

Acun'un bunun için Haluk Levent'e teklif götürdüğü biliniyordu. Çıkan haberlere Haluk Levent bugün açıklama getirdi.

Yangınlar için Acun'un yüklü bir miktar bağış yaptığını açıklayan Haluk Levent ile Acun Ilıcalı dostluğu iş ortamına taşınıyor. Acun Ilıcalı O Ses Türkiye için çok ses getirecek bir hamle yapmaya kararlı. 

Haluk Levent Twitter'da yaptığı açıklamada "Acun Ilıcalı Haluk Levent ile Görüşüyor" haberini alıntıladı ve "Sadece arkadaşız yemin ederim" diye yazdı. 

5 Dakika İçinde Sonucu Verilen 50.000 TL İhtiyaç Kredisi Bugün Gündem Oldu! 5 Dakika İçinde Sonucu Verilen 50.000 TL İhtiyaç Kredisi Bugün Gündem Oldu!

Haluk Levent geçtiğimiz günlerde seneey yurt dışına taşınacağını ve AHBAP derneğinin başkanlığını devredeceğini açıklamıştı.