O Ses Türkiye Rap başlıyor! Ceza ve Sagopa Jüri üyesi olduğu O Ses Rap TV8 başvuru formu doldur

O Ses Türkiye RAP yarışmasının jüri koltuğunda ünlü rapçiler Ceza ve Sagopa Kajmer olacak! O Ses Türkiye Rap başvuruları başladı. Peki O Ses Türkiye Rap başvuru nasıl yapılır? O Ses Türkiye Rap ne zaman başlayacak? Ceza ve Sagopa Kajmer'in jüriliğinde O

Gündem 08.12.2020 - 10:25 04.05.2021 - 04:23 İlan35
O Ses Türkiye RAP yarışmasının jüri koltuğunda ünlü rapçiler Ceza ve Sagopa Kajmer olacak! O Ses Türkiye Rap başvuruları başladı. Peki O Ses Türkiye Rap başvuru nasıl yapılır? O Ses Türkiye Rap ne zaman başlayacak? Ceza ve Sagopa Kajmer'in jüriliğinde O Ses Türkiye Rap yarışmasına başvuru yapabilirsiniz. TV8 Başvuru formu ve diğer detayları haberimizde sizlerle...

TV8 ekranlarında O Ses Türkiye'nin yepyeni versiyonu: O Ses Türkiye Rap Başlıyor! TV8 kanalının sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurduğu O Ses Türkiye Rap büyük ses getirdi! Bu sezon Masterchef yarışmasının reytinglerinin iyi gitmesi sebebiyle yayınlanmayacağı ve yeni sezonda ekranlarda olmayacağı açıklanan O Ses Türkiye yarışmasının yerine O Ses Türkiye Rap geldi! TV8 tarafından açıklanan yeni yarışma O Ses Türkiye Rap'in jüri koltuğunda da Ceza ve Sagopa Kajmer'in oturması bekleniyor! Ceza ve Sagopa Kajmer ile birlikte O Ses Türkiye Rap'in başvuruları da başladı!

O Ses Türkiye Rap Başvuru Nasıl Yapılır? TV8 Başvuru Formu

TV8 ekranlarında O Ses Türkiye Rap yarışmasının 2021 yılı Ocak - Şubat ayı itibariyle başlaması bekleniyor! Programa başvurular da alınmaya başladı! http://www.tv8basvuru.com/ Adresine giriş yaptıktan sonra "O Ses Türkiye Rap" Başvuru yap, Videolu Başvuru Yap seçenekleriyle başvuru formunu doldurarak resmen başvuru yapabilirsiniz. Seçme yerleri ve duyurulara da aynı internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

O Ses Türkiye Rap'in Tanıtımı Merak Uyandırdı!

TV8'in sosyal medya hesabından yapılan paylaşımla birlikte O Ses Türkiye Rap'in tanıtımı televizyonda da dönmeye başladı! Tanıtımda Ceza ve Sagopa Kajmer gibi isimlerin de yer aldığı iddiaları gündeme geldi! Ceza ve Sagopa Kajmer'in jüriliğinde sadece "Rap" konsepti üzerine gerçekleşecek O Ses Türkiye Rap yarışması bütün rap severlerde heyecan yarattı! Jüri koltuğunda yer alacak diğer isimler de merak edildi ancak şuan için programla ilgili bir bilgi verilmedi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@