Zeliha Kendirci O Ses Türkiye katıldı. O Ses Türkiye çocuk şampiyonu olan Şahin Kendirci kardeşi Zeliha Kendirci O Ses Türkiye katıldı.

Zeliha Kendirci O Ses Türkiye katıldı. O Ses Türkiye çocuk şampiyonu olan Şahin Kendirci kardeşi Zeliha Kendirci O Ses Türkiye katıldı. Şu sıralar Şampiyon dizisiyle ekranlara gelen Zeliha Kendirci kimler döndü? Zeliha Kendirci kaç yaşında kimi seçti?O Ses Türkiye şampiyonun kardeşi çıktı!

Emeklilere Yeni Fırsat: Özel Bankalardan Tek Seferde 15.000 TL Nakit Desteği! Emeklilere Yeni Fırsat: Özel Bankalardan Tek Seferde 15.000 TL Nakit Desteği!


O Ses Türkiye'de Zeliha Kendirci sahneye çıktı. Yayınlandığı günler rekor kıran O Ses Çocuklar'a da katılan ancak abisine kaybeden Zeliha Kendirci kimler döndü? Zeliha Kendirci program başından beri "Kimin kardeşi O Ses Türkiye katıldı" sorusuna cevap verdi. O Ses Türkiye katılan isim Şahin Kendirci'nin kardeşi Zeliha Kendirci oldu.Zeliha Kendirci kaç yaşında?O SEs Türkiye Çocuklar'da Mutlu Ol Yeter şarkısı söyleyen Zeliha Kendirci, Murat Boz ve Seda Sayan döndü. Seda ve Murat beraber döndü. Duyanlara Duymayanlara şarkısıyla ekranlara gelirken Seda Sayan ve Murat Boz döndü. O Ses Çocuklar'da 5 sene önce yer alan Zeliha Kendirci, Acun Ilıcalı'da şok geçirtti. Bundan yıllar önce O SEs Türkiye şampiyon Şahin Kendirci'nin kardei Zeliha Kendirci programda ses getirdi. Zeliha Kendirci Murat Boz veya Seda Sayan'dan birini seçerek yoluna devam edecek. Zeliha yoluna Seda Sayan'la devam ediyor.