O Ses Türkiye yeni bölüme damga vuran Tuana Şahin geliyor. O SEs Türkiye yeni bölümde daha önce MasterChef'e de katılan Tuana Şahin konuk olacak.

O Ses Türkiye yeni bölüme damga vuran Tuana Şahin geliyor. O SEs Türkiye yeni bölümde daha önce MasterChef'e de katılan Tuana Şahin konuk olacak. Tuana ŞAhin Ederlezi şarkısıyla ekrana kitledi. Peki  Tuana Şahin kimdir? Nereli, kaç yaşında kimi seçti?O Ses Türkiye Tuana kimdir?Daha önce MasterChef programına gelerek Ederlezi şarkısını söyleyen ve ekrana kitleyen Tuana Şahin O Ses Türkiye katılıyor. O Ses Türkiye Tuana Şahin kimdir? Nereli kaç yaşında merak ediliyor. Sizler için Tuana Şahin'i araştırdık.Tuana Şahin kimdir? 

Dünya Engelliler gününde TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef programına konuk olan Tuana Şahin, İstanbullu. Endüstri meslek lisesi mezunu olan Tuana Şahin, tuana9452 nickiyle instagram kullanıyor. Üsküdar Engelsiz Yaşam Merkezinde eğitim alan Tuana sesiyle büyülecek. Tuana Şahin kimi seçti?O Ses Türkiye programında günün en çok merak edilen performansı olan Tuana Şahin'e kim döndü, Tuana Şahin kimi seçeecek bekleyip göreceğiz. O Ses Türkiye Tuana Şahin'in söylediği Ederlezi şarkısının türkçe anlamıKızların ağıtlar düzerken Bosna yaylalarında,Acıya bulanmıştı şenlikleri,Ederlezi yine gelmişti her sene geldiği gibi,Ne bilsin burada yetim kızlar varBu sene Ederlezi babasız kalmıştıYetim kızların yürekleriydi gelen.Sarı saçları mavi gözleriyle,Gökyüzü bile özenirdi güzelliklerine,Deniz utanırdı mavisinden,Cenazelere uğurlanmıştı Ederlezi,Şurada yatan kefensiz, babalarımızdıBoşnak kızları Goran’ın,Yetimdi sarıları, yetimdi mavileri.Ah Ederlezi, niye geldin bu seneBilmez misin, buradaki kızlar yetimŞurada yatan babalarımızdı kefensizYaslar bağladı sarı saçlarımızBabasızdı mavi gözlerimizVe Goran, haykır yine Bosna dağlarına

TBMM Onay Verdi! Maaş Alan Emeklilere Ödemeler Bayramdan Sonra Olacağı Açıklandı! TBMM Onay Verdi! Maaş Alan Emeklilere Ödemeler Bayramdan Sonra Olacağı Açıklandı!


Ederlezi kızlarım, Ederlezi…