O Ses Türkiye Yılbaşı 2020 konukları kimler? Hadise, Murat Boz, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan'ın jüri koltuğunda oturacağı O Ses Türkiye 2020 muhteşem bir bölümle ekranlara geliyor. O Ses Türkiye 2020 Yılbaşı çekimleri konukları sizler için derledik.

O Ses Türkiye Yılbaşı 2020 konukları kimler? Hadise, Murat Boz, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan'ın jüri koltuğunda oturacağı O Ses Türkiye 2020 muhteşem bir bölümle ekranlara geliyor. O Ses Türkiye 2020 Yılbaşı çekimleri konukları sizler için derledik.Ekranların fenomen yarışması O Ses Türkiye yılbaşında da seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Peki, O Ses Türkiye 2020 konukları kimler olacak? O Ses Türkiye Yılbaşı çekimleri yapıldı mı? O Ses Türkiye yılbaşı sürprizi neler? TV8’in izlenme rekorları kıran ses yarışması O Ses Türkiye, 2020 yılına hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Yıllardır, O Ses Türkiye Yılbaşı programı ile ekran başındaki seyircilere harika bir gece yaşıyor. Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunu yaptığı Hadise, Murat Boz, Seda Sayan ve Beyazıt Öztürk’ün jüri koltuğunda oturduğu O Ses Türkiye de birbirinden sevilen şarkılar seslendiriliyor. O Ses Türkiye 2020 konuklarının kimler olacağı merak konusu olmuştu. Her yıl ünlü sanatçıların katıldığı programda, renkli anlar yaşanıyor.Serenay Sarıkaya isyan dedi!O Ses Türkiye'de Serenay Sarıkaya İsyan şarkısıyla büyüledi. O Ses Türkiye Yılbaşı özel bölümde Serenay Sarıkaya mini elbisesiyle büyüledi. Acun Ilıcalı'nın Serenay sarıkaya ödül töreninde bakışları O Ses Türkiye içinmiş!Biz Böyleyiz film ekibi geldi!Biz böyleyiz filmi ekibi O Ses Türkiye Yılbaşı programında. Meriç Aral, Berrak Tüzünataç, Şebnem Bozoklu ve Özge Özpirinçci katıldıi!Şükrü Özyıldız ve Hadise Düeti!

Ziraat Bankası TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlara, AY SONUNA Kadar 100.000 TL Ödeme Yapacak Ziraat Bankası TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlara, AY SONUNA Kadar 100.000 TL Ödeme Yapacak


O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programına katılan bir diğer isim Şükrü Özyıldız oldu. Şükrü Özyıldız ve Hadise muhteşem bir şarkıda düet yaptılar.Beşiktaş'ın kalecisi Karius O Ses Türkiye'de!O Ses Türkiye Beşiktaşlıları ekrana kitleyecek olay. O Ses türkiye 2002 Yılbaşı özel bölümüne Lorius Karius katılıyor. Yabancı şarkıyla ekranlara gelecek Karius bu sezonun en etkili programlarından birine imza attı. Ayrıca Karius bu sezon futbolcu kontenjanını doldurdu. Ayrıca O Ses Türkiye Yılbaşı Süprizleri Arasında Max Kruse ve Fırat Aydınus yer alıyor.Tuvana Türkay sesiyle büyüledi!O Ses Türkiye 2020'de Tuvana Türkay sesiyle büyüledi. Müziğe olan sevdası ve sesinin güzelliği her zaman bilinen Tuvana Türkay yine çok güzel bir şarkı söyledi.Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu beraber O Ses Türkiye'de!O Ses Türkiye 2020'de Afra Saraçoğlu sevgilisi Mert Yazıcıoğlu'yla O Ses türkiye katılıyor. Muhteşem çekimin yaşanacağı programda sevgililer güldürecek.Hadise Kırmızılar içinde büyüledi!

Hadise O Ses Türkiye 2020 Yılbaşı özel programında elbisesiyle büyüledi. Hadise 3450 Euro yaklaşık 20 bin tl kostümüyle O Ses Türkiye Yılbaşı programına damga vurdu. Programda Beyazıt Öztürk Gemilerde Talim Var şarkısını uzun yıllar sonra seslendirdi.Geçtiğimiz yıllarda kimler gelmişti?2019 yılbaşı programına Bensu Soral söylediği rap şarkısıyla damga vurmuştu. Sevilen oyuncular Demet Özdemir, Can Yaman, Caner Dindoruk, Aslıhan Gürbuz, Enes Arıkan, Aydemir Akbaş, Beren Gökyıldız ve Ezgi Eyüboğlu katılmıştı. Oyuncuları ilk kez şarkı söylerken izleme fırsatı yakalayan seyirciler, geçmişten günümüze unutulmaz şarkılara eşlik etmişti. TV8’de yayınlanan Masterchef programının jüri üyeleri Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Hazer Amani’de düet performansıyla dikkat çekmişti.Spor ve sanat dünyasından isimlerin katıldığı O Ses Türkiye yılbaşı programındaki performanslar ünlü isimlerin bugüne kadar açığa çıkmamış yönlerini keşfetmemizi de sağlıyor. Genellikle, TV8’de program yapan isimler yılbaşı çekimlerine katılıyor. Bu nedenle O Ses Türkiye 2020 konukları arasında Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un olması bekleniyor. Ayrıca, Danilo Şef’te sosyal medya hesabı üzerinden programa katılacağına dair ipuçları yayınladı. Acun Ilıcalı’nın yakın olduğu isimlerden Emre Belezoğlu, Burak Yılmaz ve Arda Turan’ın da O Ses Türkiye 2020 konukları arasında yer alması bekleniyor. Yılbaşı çekimlerinin sürpriz ismininse Sezen Aksu olabileceği konuşuluyor.