O Yıldız İsmi Hüngür Hüngür Ağlattılar! 5 Saat Boyunca Ağlayan Ünlü Güzelden Şok Açıklamalar!

Ekranların sevilen isimlerinden olan Alina Boz'u 5 saat boyunca hüngür hüngür ağlayan olayı duyunca çok şaşıracaksınız. Alina Boz neden ağladı? Ünlü güzeli kim ağlattı?

Televizyon 12.08.2021 - 16:26 12.08.2021 - 16:27

Son dönemlerde yıldızı iyice parlayan ve hem güzelliği hem de başarılı oyunculuk performansıyla izleyiciden tam not almayı başaran güzel oyuncu hüngür hüngür ağladı. 5 saat boyunca ağlayan ve ağlamaktan harap olan güzel oyuncunun neden ağladığı ise duyanları oldukça şaşırttı. Şimdilerde ekranlarda Maraşlı dizisinde yer alan Rus asıllı oyuncu Alina Boz'un neden ağladığı, kimin ağlattığı merak ediliyor. Maraşlı dizisinin Mahur'u Alina Boz neden ağladı?

kako-sjxIfzyr1dmZ09X8

Ünlü Oyuncu Alina Boz Hüngür Hüngür Ağladı!

Daha çocuk yaştayken ekranlarda yer almaya başlayan ve ekranlara çıktığından beri başarıdan başarıya koşan Alina Boz hakkında her geçen gün farklı bir haber gündeme geliyor. ATV ekranlarının sevilen dizilerinden Maraşlı dizisinde başrol olarak yer alan Alina Boz, izleyici tarafından çok sevildi. Maraşlı dizisinde Mahur karakterine hayat veren Alina Boz, dizisinin final yapmasıyla hemen yeni projelerde yer almaya başladı. Kısa film çekimlerinde yer alan ve 3 günlük yoğun çekimlerin ardından çekimleri bitiren Alina Boz, şimdilerde tatil yapıyor. Tatilinin keyfini çıkaran ve sezon boyunca çok çalışmasının emeğini yiyen güzel oyuncudan şaşırtan samimi açıklamalar geldi. 23 yaşında olan ve anne tarafından Rus asıllı olan Alina Boz, duru ve farklı güzelliği ile son dönemlerde ekranların aranan yüzü haline geldi. Alina Boz'un yeni sezonda hangi dizide veya filmde oynayacağı ise şimdiden araştırma konusu oldu. Alina Boz'un sevenleri, Alina'nın bu sezonda ekranlarda hangi dizide yer alacağını merak ediyor. Alina Boz son yaptığı açıklamasında ise bir olaydan dolayı çok üzüldüğünü hatta 5 saat boyunca hüngür hüngür ağladığını açıkladı. Alina Boz'un bu açıklamasının üzerine Alina'yı neyin bu kadar üzdüğünü ve neden ağladığı merak edildi. Peki, ünlü güzel Alina Boz neden ağladı? Kim ağlattı?

kako-vU65zwqQlmnRJHc9

Alina Boz Neden Ağladı?

23 yaşında olan ve neredeyse 10 senedir ekranlarda çeşitli dizi, film gibi başarılı projelerde yer alan güzel oyuncu Alina Boz, samimi açıklamalarda bulundu. Samimi açıklamalar yapan ve kimsenin bilmediği itiraflarda bulunan Alina Boz, sevenlerini şaşırttı.

kako-g9CbnAnrwFHRHH4H

Alina Boz yıllar önce ilk başrol olarak yer aldığı dizisinin çekimlerinde ağladığını söyledi. 15 yaşındayken girdiği Paramparça dizisinin final yemek sahnesinde hıçkıra hıçkıra tam 5 saat ağladığını itiraf etti. 2017 yılında ekranlara gelmeye başlayan Paramparça dizisinde çok sayıda ünlü isim yer alıyordu. Ünlü oyuncuların oynadığı Paramparça dizisinin başrollerinden biri de Alina Boz'du. Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve uzunca bir süre ekranlarda kalmayı başaran Paramparça dizisinde yıldızı parlayan isimlerden biri Alina Boz oldu. Alina Boz 3 sezon süren Paramparça dizisinde Cihan Gürpınar'ın kızı Hazal Gürpınar karakterine hayat vermişti. Hazal Gürpınar'a 3 sezon hayat veren Alina Boz, dizide çok büyüdüğünü ve çok şey öğrendiğini de belirtti. Alina Boz, Paramparça dizisinin son sezonunda final sahnesinde çok ağladığını anlattı. Final sahnesinde yer alan yemek masası bölümünde kendisini tutamayan güzel oyuncu hiç durmadan 5 sata boyunca ağlamış. Paramparça dizisine 15 yaşında giren ve 18 yaşında çıkan güzel oyuncu ailesi gibi olan dizi ekibinden ayrılmakta çok zorlanmış. Dizi ekibi ile ayrılacak olmaktan ve sevdiği Hazal karakterine veda edecek olmaktan büyük üzüntü duyan Alina Boz, duygularını ve hislerini ağlayarak atabilmiş.

Alina Boz ile birlikte dizi ekibinde yer alan diğer pek çok oyuncu da gözyaşlarını tutamamış. Alina ile sarılıp ağlayan diğer Paramparça dizisi oyuncuları da sahne çekimleri bitene kadar duygu dolu anlar yaşamışlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@