ABD'nin halkla ilişkileri en iyi kullanan başkanlarından biri olan eski başkan Barack Obama ve eşi Michelle Obama dizi yapımcılığı için kolları sıvadı. Dizide, ABD'nin 44'üncü başkanı olan Obama ile Donald Trump'ın başkanlık dönemi arasında yaşanan geçiş

Murat Boz Altın Kelebek Ödülünün Zeytin Ağacı Dizisine Verilmemesine Sert Çıktı! Murat Boz Altın Kelebek Ödülünün Zeytin Ağacı Dizisine Verilmemesine Sert Çıktı!
ABD'nin halkla ilişkileri en iyi kullanan başkanlarından biri olan eski başkan Barack Obama ve eşi Michelle Obama dizi yapımcılığı için kolları sıvadı. Dizide, ABD'nin 44'üncü başkanı olan Obama ile Donald Trump'ın başkanlık dönemi arasında yaşanan geçiş ve kargaşa masaya yatırılacak.


Dizinin ismi "The G Word" olacak


Dizinin bütçesi, Obama çiftinin sahibi olduğu High Ground Productions adlı yapım şirketi tarafından üstlenilecek. Komedi skeçlerinden oluşacak dizi, Michael Lewis'in The Fifth Risk adlı kitabından uyarlanacak. Dizinin isminin ise "The G Word" olacağı öğrenildi.


Trump başkanlığındaki kargaşa ele alınacak


Yarı belgesel yarı komedi skeç olacağı bildirilen dizi, "yönetim" kurumunun kirli olup olmadığını ele alacak. Dizinin yaratıcısı olacak komedyen Adam Conover, iddialara sosyal medya hesabından doğrulama getirdi.Dizinin konusunun federal yönetimi ele aldığını kaydeden Conover, isminin ise "The G Word" olduğunu belirtti. 2021 yılında çekimlerinin başlayacağı düşünülen dizi Trump başkanlığındaki kargaşa masaya yatırılacak.Bu dizi, Michael Lewis'in sinema ve dizilere uyarlanan ilk kitabı olmayacak. Brad Pitt'in başrolünde yer aldığı Moneyball (Kazanma Sanatı) ve The Big Short (Büyük Açık) isimli filmler de Lewis'in kitaplarından uyarlanmıştı.