Ocak ayı ödemeleri yattı mı? TC kimlik numarasına 5000 TL ödeme yattı!

Tc Kimlik numaranız üzerinden sizlerde 5 bin TL kadar ödeme almak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmeniz durumunda sizlere kredi imkanı sağlayacak olan Yapı Kredi Bankası üzerinden işlem yapabilirsiniz. Ocak ayı içerisinde başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere verilecek olan düşük limitli kredilerde düşük faiz oranlarıyla birlikte ödeme alabilirsiniz. Banka üzerinden daha önce kredi ve kredi kartı kullanmış olan tüm vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, şubelere gitmeden işlemlerin hemen yapabiliyor. 

Kimlik numaranız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz durumunda, alabileceğiniz ihtiyaç kredisi için öncelikli olarak banka kredi puanı 1400 üzerinde olması, banka tarafından istenmektedir. Kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulamalar sonrasında kredi ödemelerini gerçekleştirerek, işlemlerini yapacak olan tüm vatandaşlara hemen aynı gün içinde işlem yapılabilir ve kredi ödemeleri verilmektedir. 5 dakika içerisinde sonuç alabileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılmak isteyen vatandaşlara 5000 TL kredi ödemesi 5 dakika içerisinde sunulmaktadır. 

Acil ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz Yapı Kredi Bankası, sizlere, SMS ile de kredi imkanı sağlamaktadır. Sms ile başvuru yapmak için 44 11 numarasına, bireysel tc kimlik numarası, aylık gelir ve doğum tarihinizi yazarak göndermeniz gerekiyor. Bu şekilde yapmış olduğunuz başvuru sonrasında değerlendirmeye alınacak ve ne kadar kredi onayı aldığınız hakkında bilgiler sizlere sunulacaktır. 

Emeklilere Yeni Fırsat: Özel Bankalardan Tek Seferde 15.000 TL Nakit Desteği! Emeklilere Yeni Fırsat: Özel Bankalardan Tek Seferde 15.000 TL Nakit Desteği!

Sadece Yapı Kredi Bankası değil, diğer özel bankalar üzerinde de hesabınızın olması durumunda mobil uygulamaları aracılığı ile birlikte 5000 TL kredi kullanabilirsiniz.