Odeabank, Fibabanka ve Burgan Bank Çok Büyük Kampanya Yaptı, 15 Gün İçinde Onay Verilecek, 90 Gün Ertelenecek Kredi

Odeabank, Fibabanka ve Burgan Bank Çok Büyük Kampanya Yaptı, 15 Gün İçinde Onay Verilecek, 90 Gün Ertelenecek Kredi. Odeabank, Fibabanka ve Burgan Bank üzerinden destek alabilirsiniz. İşte detaylar...

Ekonomi 29.06.2021 - 15:41 29.06.2021 - 15:41 Vural Pars

Odeabank, Fibabanka ve Burgan Bank yeni kredi kampanyasını duyurdu. 3 ay ertelemeli olarak verilecek bu kredilerde, bu üç banka daha önce yapmadığı kredi kampanyası yaptı. Odeabank, Fibabanka ve Burgan Bank üzerinden alınacak kredilerde, banka ihtiyaç kredisi gibi borç kapatma kredisi olarak da işlem yapacak. Daha önce kamu ve özel bankaların yapmadığı bu kredi kampanyasına katılmak isteyenler, 36 ay vadeye kadar kredi kullanabilecek ve 200.000 TL kredi limiti ile işlem yapabilecekler. 

İhtiyaç Kredisi Kampanyası Duyurusu Yapıldı, 15 Gün Sürecek

Odeabank, Fibabanka ve Burgan Bank üzerinden kredi almak isteyenler, 15 gün sürecek olan bu destek kredisine başvuru yapabilecekler. Kredi başvurusu yapmak isteyenler yüksek limit almak istiyorsa, banka şubeleri üzerinden işlem yapacaklar. Kredi alacak kişiler, 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli olarak kredilerini kullanacaklardır. İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler eğer düşük limitli onay alacaklarsa, bankanın internet bankacılığı sistemi üzerinden ve SMS servislerini de kullanarak onay alabileceklerdir. 

Odebank Kampanyasını Duyurdu

Odeabank üzerinden kampanyaya katılacak olan kişiler, belirli şartlara göre kredilerini kullanabileceklerdir. Odebank nakit kredi desteğini 50 bin TL'ye kadar banka internet bankacılığı uygulaması olan Odeabank mobil üzerinden alabileceklerdir. Odeabank üzerinden kredi kullanmak isteyenler ayrıca SMS de atabilir. SMS ile kredi başvurusu için NAKİT yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak 8444'e gönderin. Kredi başvuru şartlarına uygun olan kişiler, bu kredileri kullanmak için onay alırsa, banka üzerinden işlem yapacaklardır. 

Fibabanka Kredi Kampanyası

Sonradan açılan ve yüksek müşteri portföyüne ulaşan Fibabanka üzerinden kredi kampanyasına başvuru yapabileceksiniz. Banka şubeleri üzerinden 200 bin TL'ye kadar alınacak bu kredilerde, 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli krediler hemen sonuçlanacaktır. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyenlere banka üzerinden verilen bu destekler ayrıca internet sitesi üzerinden de kullanılacaktır. 

Fibabanka üzerinden alacağınız kredi başvurusu sonrasında, sonuçları kredi notunuza göre belirlenecektir. Kredi notu düşük olan kişiler, kefil vererek kredi alabilecektir. Kefilsiz kredi almak isteyen ve SMS ile başvuru yapmak isteyenlerde, bankanın SMS kredi servisinden hemen onay alabileceklerdir. SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, banka üzerinden belirlenen 3422 numarasına TC KİMLİK numaranızı gönderebilirsiniz. 5 Dakika da kredi alacaksınız. 

ilan365net

Burgan Bank İhtiyaç kredisi destekleri 

Kampanya yapan bankalardan birisi de Burgan Bank. Özellikle emekli olan kişilere, 36 ay vadeye kadar kredi alabileceksiniz. 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli verilecek olan Burgan bank destek kredisinde ilk taksit ödemesini 90 gün erteleyebilirsiniz. Banka internet bankacılığı üzerinden yapılan başvurularda 20.000 TL'ye kadar, banka üzerinden yapılan kredi başvurularında ise 200.000 TL'ye kadar kredi kullandırmaktadır. İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak için banka şubelerine gidecek olan kişiler, kredi başvuru evrakları ile birlikte işlem yapabileceklerdir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@