Odeabank Mobil Uygulaması İndirenlere, Başvuru Yaptıktan sonra 300 TL Artı Para Veriyor

Odeabank Mobil Uygulaması İndirenlere, Başvuru Yaptıktan sonra 300 TL Artı Para Veriyor. Hemen başvuru yapılarak bu destek ödemesi alınacak. İşte bankalar üzerinden verilen kredi ve detayları...

Ekonomi 03.07.2021 - 12:52 03.07.2021 - 12:53 Vural Pars

Türkiye'nin genç ve yenilikçi bankası olan Odeabank, mobil bankacılıkta çok yeni bir dönem başlattı. Mobil uygulamada müşterilerinin bankacılık işlemleri için yaptıkları işlemleri en aza indirmeyi amaçlayan Odeabank , harcanan parayı geri kazandırıyor. Yenilikçi yaklaşımlarıyla fark yarayan Odebank mobil bankacılıkta Odeabank mobil uygulaması indirenlere, başvruru yaptıktan sonra 300 TL artı para vereceğini duyurarak kampanyayı başlattı. Odeabank hem uygulaması ile müşterilerini hem de müşterimiz olmayanlar için pek çok özellik sunarak dikkatleri çekmeyi başarmaktadır. Odea bank mobil uygulamasına İOS cihazlarında Appstore , Android cihazlarda Google Play Store üzerinden ‘ Odeabank ‘ ismi ile erişip başvuru yaptıktan sonra artı 300 para veriyor. İOS cihazlarda Apple Watch uygulamasını saatinize yükledikten sonra hiç  bankaya gitmeden sıramatik ile kolaylıkla sıra alabilir ve şubelerimize de yerinde ulaşabilirsiniz.

Odeabank Mobil Uygulaması

Odeabank Mobil'e giriş yapmak için Dijital Kanal kullanıcı bilgilerinizi T.C Kimlik Numarasınızı kullanabilirsiniz. Cihaz eşleştirme özelliği sayesinde , eşleştirdiğiniz cihaz ile giriş yaparken sadece parolanızı yazarak sisteme kolaylıkla giriş yapabilirsiniz. Cihaz eşleştirme işlemi 3 farklı cihaz ile rahatça sağlayabilirsiniz. Merkezi üzerinden görüntüleyebilir ve tek tuşla yönetebilirsiniz.

Eşleştirilmiş cihazınız ile İnternet Şube'ye girişlerinizde cihazınızda yer alan uygulamamıza  gelen bildirimi onaylayarak ya da uygulamayı açtığınızda karşınıza çıkan sayfa üzerinden de giriş işlemini onaylayarak giriş yapılabilir. Odeabank Kazandırıyor işlemiyle puan ve ödül kazanabilirsiniz. Müşteri ol ile şubeye hiç gitmeden hesap açılışı yapabilir ve Odeabank müşterisi olabilirsiniz. Hemen Başvur ile Oksijen Hesap, Vadeli Hesap, Vadesiz Hesap, kredi ve kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

odeabank-3

Krediniz onaylandığında mobil uygulamamız üzerinden kolaylıkla kullanabilirsiniz. Kredi kartınız için limit arttırım talebinde kolaylıkla bulunabilir, taksitli nakit avans  / nakit avans çekebilir ve taksitlendirme , erteleme işlemlerinizi yapabilirsiniz. Çek kontrol  ile QR  kod okutarak  Odeabank çek bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Mevduat ve kredi hesaplaması yapabilirsiniz. Döviz Çevirici ile kur hesaplamasını yapabilirsiniz.

IBAN bilgisini alabilirsiniz , doğrulama yapabilirsiniz. Şube ve  ATM ‘ ler ile yakındaki şube ve ATM ‘ leri yol tarif haritası üzerinden bulabilirsiniz. Kampanyalar ile Odeabank  kampanyalarını rahat ve güvenli bir şekilde takip edebilirsiniz ve en önemlisi bunlardan sadece bir tanesini yaptığınızda 300 Artı TL kazanıyorsunuz. Yapmanız gereken en kısa zamanda Odeabank müşteri olup bu fırsattan yararlanmaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@