Ödeme Bildirimleri: Belirli Kimlik Son Haneleriyle Acil Kredi Başvurusu için Yapı Kredi Bankası Başvuru Başlattı!

Türk kimlik numaralarının son haneleri 0, 2, 4, 6 veya 8 ile biten vatandaşlar için ödeme bildirimleri yayımlandı! Kimlik numarasının son hanesine göre, uygun vatandaşlar belirli koşullar altında kredi ödemelerine erişebilirler. Kimlik numaralarına bağlı kredi puanlarına bağlı olarak, acil kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar, 3 aylık bir ödeme erteleme dönemi ile 36 aylık bir krediye hak kazanmaktadır.

Eğer bankanın kredi politikalarını karşıladığınıza inanıyorsanız ve başvuruda bulunmak isterseniz, acil kredi başvurusunu aynı gün içinde Yapı Kredi Bankası aracılığıyla yapabileceğinizi onaylayabiliriz.

Kredi Başvurusu

Bankalardan Borçlu Vatandaşlara Müjde: 88000 TL'ye Kadar Borçlar Yapılandırılıyor! Bankalardan Borçlu Vatandaşlara Müjde: 88000 TL'ye Kadar Borçlar Yapılandırılıyor!

Yapı Kredi Bankası aracılığıyla acil kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, banka şubesini ziyaret etmeden cep telefonunuzla SMS göndererek yapabilirsiniz.

Bankanın kredi koşullarını karşılayanlar için SMS ile kredi başvurusunda bulunan tüm vatandaşlara aynı gün içinde ödemeler yapılmaktadır. SMS ile başvurmak isterseniz, kimlik numaranızı, aylık gelirinizi ve doğum tarihinizi boşluklarla ayırarak 44 11 numarasına bir mesaj göndermeniz yeterlidir.

Acil maddi ihtiyaçlarınız varsa, bankanın resmi online kredi başvuru formunu eksiksiz dolduran vatandaşlar, rekabetçi faiz oranları sunan bu bankalar aracılığıyla kredi işlemlerinden yararlanabilirler. Kredi başvurusu yapanlar, acil nakite ihtiyaç duyuyorlarsa işlemi tamamlayabilir ve sonuçları 5 dakika içinde alabilirler. Ayrıca, işleminizi gerçekleştirmek ve bir kredi almak için en yakın banka şubesini ziyaret edebilirsiniz.