Burganbank bağlamında bankaya yeni müşteri olacaklar yönünden faizsiz tüketici kredisi kampanyası son dakika olarak açıklandı. 3.500 TL'ye varan faizsiz ve masrafsız bir şekilde verilecek.

Ödemeler biraz evvel yani bugün yapılmaya başlandı! Başvuranlara ATM'den 3.500 TL hemen veriliyor. Burganbank bağlamında yeni müşteri olacaklar yönünden faizsiz tüketici kredisi kampanyası son dakika olarak duyuruldu. 3.500 TL'ye varan faizsiz ve masrafsız bir şekilde sunulacak gereksinim kredisinin yanı sıra aynı vakitte 20.000 TL'ye kadar nakit kredisinin yüzde 3.75 faiz seviyesi ile Burganbank şubelerinden çekilmesi mümkündür. Belirli olan zamanlarda bankalar kendi müşterilerine birtakım güzellikler yaparak avantajlı olarak nakit para almalarını sağlıyor. Son dönemlerde gereksinim kredisi faiz oranlarının yüksek olması sebebiyle, en makul kredi yayınlayan bankalar araştırılırken Burganbank doğrultusundan hoşgeldin kampanyası adı altında 3.500 TL'ye varan faizsiz ve masrafsız tüketici kredisi sunulurken başka taraftan makul faiz oranları ile 20.000 TL ve daha da üstünde nakit kredisinin çekilmesi imkanı tanınmaktadır.

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

Burganbank kredi detayları 

Burgan Bank olarak size özel fırsatlar ve makul taksitler ile tüketici kredisi sunuyoruz. Eğitim, tatil, evlilik ya da sağlık gibi gereksinimlerinizi karşılamak amacıyla bankamız gereksinim kredisine başvurabilirsiniz. Bütçenize makul ödeme planlarına sahip, düşük masraflı gereksinim kredisi alternatifleri ile başvurunuzu anında yapabilirsiniz. Hemen bir Burgan Bank Şubesi'ne gelin, kullanacağınız krediyi size özel faiz seviyesi ile kullandıralım. Herkes birbirinden farklıyken neden kullandığınız kredi faizi aynı olsun! Bireye Özel kredi faiz oranları Burgan Bank'ta!

Kriter 1: Kişinin Ödeme Performansı

Kriter 2: Bankamızla çalışacağı ürün sayısı

Kriter 3: Bankamız yeni/eski müşterisi olması

Bu sistem ile standart bankamız faiz seviyesi üstünden, belirti edilen kıstaslara karşılık gelen ve pazar koşullarına göre bankamızca belirlenmiş oranda faiz indirimi yapılmaktadır.

Bu fiyatlama sistemi yalnıca tüketici kredilerinde geçerlidir.

Detaylı bilgi alabilmek amacıyla size en yakın şubemizdeki, eksper Bireysel Bankacılık Yöneticilerimiz ile görüşmeye bekliyoruz. Ayrıca; "Hemen Başvur" formunu kusursuz doldurarak Bireysel Bankacılık portföy yöneticilerimizin en kısa sürede sizinle iletişime geçip gitmesini sağlayabilirsiniz.