Sosyan medyada gündem olan "Odtufans" akıllara Onlyfans'ı getirdi ve "ODTÜ yine yaptı yapacağını" dedirtti...

ODTÜ’lü öğrenciler tarafından kurulan, "Odtufans" isimli bir web sitesi, ODTÜ'lülerin Onlyfans girişimi olarak gündem oldu.

Odtufans'ta belirli bağış miktarlarına ulaşıldıkça sansürlü çıplak görüntüler sansürsüz bir şekilde yayınlandığı bilinirken şimdi aynı uygulamanın ODTÜ'lüler tarafından başlatılması da Türkiye'de ayrıca heyecan yarattı.

"Bu site ile kadın bedeninin politikleştirilmesine karşı bilinçlendirme kampanyası yapıyoruz." açıklaması yer alan sitede ODTÜ'lülerin kazandıkları bağışlar ile yüksek lisans eğitimlerinin destekleneceği açıklandı.

ODTÜ'de göz göre göre tırmanan gerilim kötü yönetiliyor - Yetkin Report | Siyaset, Ekonomi Haber-Analiz, Yorum

İlk önce Ekşi Sözlük'te gündem olan Odtufans tüm sosyal medya platformlarında konuşulmaya ve paylaşılmaya başlandı bile.

Belirlenen bağış miktarına ulaşıldıkça sansürlü çıplak görüntülerin sansürsüz halleri yayınlanacak Odtufans sitesinin girişinde yayınlana şu açıklama ise dikkat çektiği kadar alkış da aldı;

"Bu site ile kadın bedeninin politikleştirilmesine karşı bilinçlendirme kampanyası yapıyoruz. Kadın kendi bedeni üzerindeki tek karar merciidir. bedenin politikleştirilmesine ve sansürlenmesine karşıyız. Aşağıdaki her bir tierin açılması için belli bir bağış toplanmasını bekliyoruz. Bağışlarınız yüksek lisans eğitimimizi destekleyecektir.”

"Odtufans" sosyal medyada gündem oldu! ODTÜ'lülerden Onlyfans benzeri girişim

Kış lastiği uygulaması ne zaman başlayacak? Dikkat, tarih erkene çekildi! Kış lastiği uygulaması ne zaman başlayacak? Dikkat, tarih erkene çekildi!

ODTÜ - Twitter Search / Twitter