Show TV ekranlarında Ay Yapım’ın imzası ile ilk bölümüyle dün akşam yayınlanan Oğlum dizisi 1. bölüm reytingleri belli oldu. Oğlum dizisi reytinglerde beklenenin altında kaldı ama umut verdi.

Show TV ekranlarında etkileyici hikayesi ile dün akşam yepyeni bir dizi daha yayın hayatına başladı. güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Oğlum dizisi Ay Yapım imzası ile ilk bölümüyle ekrana geldi. Sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girmeyi başaran dizinin ilk bölüm reytingleri de merakla bekleniyordu. 9 Şubat 2022 reyting sonuçları bugün sabah saatlerinde açıklandı ve Oğlum dizisi 1. bölüm reytingleri ortaya çıktı. Yorumcular ve izleyiciler tarafından oldukça beğenilen dizi güçlü rakipleri karşısında sıralamada biraz altta kalmış olsa daha reytingleri umut verdi.

Ay Yapım’ın Show TV için hazırladığı Oğlum dizisi ilk bölümüyle dün akşam ekrana geldi. Hem güçlü oyuncu kadrosu hem de hikayesi ile uzun zamandan beri beklenen yapımlar arasında yer alan Oğlum dizisi dün akşam sosyal medyanın en çok Konuşulanlar arasına girdi. Gerek dizide verilen sosyal mesajlar gerekse akıcı hikaye izleyicileri ekran başına kilitledi. Birçok izleyici ise dizinin uzun soluklu olmasını istediğini sosyal medyada yaptığı yorumlarla dile getirdi. Peki, Oğlum dizisi ilendi mi, tuttu mu? Oğlum dizisi 1. bölüm reytingleri nasıl oldu?

oglum-dizisi-1-bolum-reytingleri-belli-oldu-beklenenin-altinda-kaldi-ama-umut-verdi-3

Oğlum dizisi 1. bölüm reyting sonuçları

Show TV'de ilk bölümüyle dün akşam ekranlara gelen Oğlum dizisi reyting sıralamasında Total de 9 oldu. Ancak dizi 4.23 izlenme oranı ile umut verdi. Oğlum dizisi AB reyting sıralamasında ise 4.47 ile 6. sırada yer aldı. İlk bölümüyle ekrana gelen Oğlum dizisi abc1 reyting sıralamasında ise 4.34 izlenme oranı alarak 8. sırada yer aldı.

Gözden kaçırmayın

Sonunda Yargı'da Ceylin'in Kimi Öldürdüğü Açıklandı! Ceylin Yekta'yı Öldürüyor! Uğur Polat Diziden Ayrılıyor mu? Sonunda Yargı'da Ceylin'in Kimi Öldürdüğü Açıklandı! Ceylin Yekta'yı Öldürüyor! Uğur Polat Diziden Ayrılıyor mu?

oglum-dizisi-1-bolum-reytingleri-belli-oldu-beklenenin-altinda-kaldi-ama-umut-verdi-2

Oğlum dizisi izleyiciler tarafından beğenildi

Çarşamba Akşamları ekranlarda reyting mücadelesinin en yoğun olduğu akşamlardan biri. Sadakatsiz, kuruluş Osman gibi iddialı dizilerin ekrana geldiği Çarşamba gecesinde yayınlanan Oğlum dizisi aldığı reyting sonuçları ile umut vaat etti. Birçok dizi yorumcusu da oğlum dizisinin ilk bölümüne ilişkin çok olumlu görüşler paylaştı. Sosyal medyada yapılan Yorumlara göre izleyiciler de dizinin ilk bölümünden oldukça memnun kaldı.