Ay Yapım'ın yeni dizisi Oğlum ne zaman başlayacak? Oyuncu kadrosunda kimler var? Konusu nedir?

 “Oğlum” dizisi bu hafta sete çıkıyor! İşte heyecanla beklenen Oğlum dizisi hakkında merak edilenler...

Oyuncu kadrosunda Canan Ergüder, Nihal Yalçın, Serhat Teoman, Timur Acar gibi başarılı isimlerin yer aldığı dizinin yapımcılığını Ay Yapım üstlenmiştir.

Yönetmen koltuğunda Ahmet Katıksız’ın oturduğu Oğlum dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Survivor 2023'te Beklenmedik Veda! Yarışmaya Katıldığı Gibi Ayrıldı! Survivor 2023'te Beklenmedik Veda! Yarışmaya Katıldığı Gibi Ayrıldı!

Oğlum Dizisi Oyuncu Kadrosu!

Canan Ergüder- Demet
Serhat Teoman- Sedat
Timur Acar- İlyas
Nihal Yalçın- Melike
Songül Öden- Zeynep

Canan Ergüder pedagog Demet rolüne hayat verecek. Dizide sivil polis Sedat’ı Serhat Teoman canlandıracak. Oğlum dizisinde İlyas’ı Timur Acar, İlyas’ın eşi Melike’yi ise Nihal Yalçın oynayacak. Oğlum dizisinde bilgisayar oyunu bağımlısı Cem’in annesi Zeynep rolünü canlandıracak olan oyuncu Songül Öden oldu.

Ünlü ve başarılı oyuncuları buluşturan diziye bomba bir isim daha  katıldı. Çukur dizisinin ardından geçen yaz Cam Tavanlar dizisinde başrol oynayan Kubilay Aka “Oğlum”un kadrosuna dahil oldu. Ünlü oyuncu dizide Zeynep rolüne hayat veren Songül Öden’in kardeşini canlandıracak.

Oğlum dizisi konusu!

Dizide bir ailenin 6 yaşındaki oğlu Kaan ile diğer ailenin 12 yaşındaki oğlu Cem arasında geçen dramatik hikaye anlatılacaktır. Cem ve Kaan adında iki çocuğun başına gelen korkunç bir olay ve ardından ortaya çıkan sırlar ele alınacak.