Öğrencilere okul öncesi büyük sürpriz! Ziraat Bankası bütün öğrencilere nakit para dağıtacak

Öğrencilere okul öncesi büyük sürpriz! Ziraat Bankası bütün öğrencilere nakit para dağıtacak! Ziraat Bankası bütün öğrencilere nakit para dağıtacak! Herkes alabilir, sadece başvuru yapmanız yeterli…

Ekonomi 26.07.2021 - 10:39 26.07.2021 - 10:39 Volkan Arık

Ziraat Bankası Okullar açılmadan önce öğrencilere büyük sürprizlerle geliyor. Yazılı bir açıklama yapan banka, tüm öğrenciler için yaptığı bu duyuruda nakit para vereceğini açıkladı. Öğrencilerin üniversite masrafları, okul masrafları, kurs masrafları ve dershane masrafları için bütçe ayıran banka eğitim kredisi sayesinde 36 aya kadar vade imkanı sunuyor. Ziraat Bankası, öğrencilere sunduğu eğitim kredisi imkanını kefilsiz şartsız verecek.

Öğrencilere okul öncesi büyük sürpriz! Ziraat Bankası bütün öğrencilere nakit para dağıtacak. Ziraat Bankası'ndan Eylül ay öncesinde okullara başlamaya hazırlanan öğrencilere müjdeli haber geldi. Türkiye'nin en büyük bankalarından biri olan Ziraat Bankası 36 aya kadar vade imkanı ile öğrencilere düşük faizli kredi seçenekleri sunacak. Ziraat Bankası eğitim kredisi ile ilgili yaptığı duyuruda bütün öğrencilerin avantajlı kredi imkanından faydalanabileceğini açıkladı. Kefilsiz şartsız kredi ayrıcalığından faydalanmak için yapmanız gereken tek şey başvuru işlemlerini tamamlamak. Aynı zamanda eğitim kredisi başvuruları sırasında vadeli mevduat hesabı şeklinde de kredi kullanmak mümkün.

ogrencilere-okul-oncesi-buyuk-surpriz-ziraat-bankasi-butun-ogrencilere-nakit-para-dagitacak-1

ZİRAAT BANKASI EĞİTİM KREDİSİ BAŞVURUSU

Türkiye'nin en büyük kamu bankalarından biri olan Ziraat Bankası eğitim kredisi sayesinde yeni eğitim ve öğretim yılı öncesinde öğrencilerin bütün ihtiyaçlarını karşılamaya hazırlanıyor. Öğrencilerin yapması gereken tek şey sadece başvuru işlemlerini tamamlamak ve nakit paranın hesaba yatmasını beklemek. Ziraat Bankası eğitim kredisi faiz oranları da oldukça düşük. Öğrenciler kendi tercih ettikleri vade seçeneklerine göre 0,49-0,69 faiz oranı arasında kredi çekebilir. Ziraat Bankası eğitim kredisi için başvuru işlemlerini banka şubelerine giderek, mobil bankacılık ve internet bankacılığı üzerinden tamamlayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey sizden istenen bilgileri doldurmak ve ardından Onay için göndermek.

ogrencilere-okul-oncesi-buyuk-surpriz-ziraat-bankasi-butun-ogrencilere-nakit-para-dagitacak-2

EĞİTİM KREDİSİ BAŞVURUSU İÇİN İSTENEN BELGELER

Ziraat Bankası'ndan eğitim kredisi alabilmek için birtakım belgeleri ihtiyacınız var. Eğitim kredisi için istenen belgeler şu şekilde;

TC kimlik numarası uzun bulunduğu nüfus cüzdanı, pasaport ya da sürücü belgesi.

Başvuru formu.

Öğrenci olduğunuza dair belge.

Çalışma durumunuza göre gelirinizi gösteren belge.

ogrencilere-okul-oncesi-buyuk-surpriz-ziraat-bankasi-butun-ogrencilere-nakit-para-dagitacak-3

ZİRAAT BANKASI EĞİTİM KREDİSİ LİMİTİ KAÇ?

Ziraat Bankası eğitim kredisi almak isteyen öğrenciler banka şubeleri üzerinden ya da Online olarak başvuru işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Ziraat Bankası'nın eğitim kredisinde alt limit 5000 TL olurken üst limit 10 bin TL olarak belirlendi. Kurban Bayramı sonrasında hemen başvuru işlemleri açılırken başvuru onayı anında cep telefonunuza geliyor. Kredinizin onaylanması durumunda da bankadan talep ettiğiniz kredi tutarı hemen hesabınıza geçiliyor. Yani Ziraat Bankası eğitim kredisi almak için bankaya gitmeniz gerekmiyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@