Med ve MF Yapım'ın  yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Koray Kerimoğlu'nun oturduğu Öğretmen dizisinin başlamasına sayılı günler kaldı. Gaziantep'te çekimleri yapılan Öğretmen 1.

Med ve MF Yapım'ın  yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Koray Kerimoğlu'nun oturduğu Öğretmen dizisinin başlamasına sayılı günler kaldı. Gaziantep'te çekimleri yapılan Öğretmen 1. bölümüyle 4 Mart Çarşamba günü Fox TV ekranlarında olacak. Peki Öğretmen dizisinin detayları neler? haberimizde sizler için derledik.

Promosyon Rekabeti Hız Kesmeden Devam Ediyor! 25 bin 215 TL sürprizi Promosyon Rekabeti Hız Kesmeden Devam Ediyor! 25 bin 215 TL sürprizi
ÖĞRETMEN OYUNCULARI VE KONUSUHikayenin baş kahramanı olan fizik öğretmeni Akif Erdem; öğrencilerine bir “insanlık dersi” vermek istemektedir. Yalnız Akif Öğretmen; bildiğimiz, alıştığımız öğretmenlerden daha farklı bir ders anlatma yöntemi kullanmaktadır. Akif Erdem, bu son dersi için öncelikle Küçükkapı Lisesi 12A sınıfını rehin alır ve bir bomba kullanarak sınıfı okulun geri kalanından kopartır. Çocuklar ve Akif artık dışarı çıkamayacaklardır… Ve AkifÖğretmen; çocuklara bir soru sorar; “12A sınıfı öğrencisi Rüya Örnek’in ölümüne aranızdan kim sebep olmuştur?” Rehin alınan gençlerin bu durumdan kurtulmalarının tek bir yolu vardır; doğruyu söylemek! 

Çocuklara ve hatta tüm ülkeye “iyi insan” olmanın önemini anlatan, empati kurmayı ve düşünmeyi öğreten Akif Öğretmen’i zamanla anlayacak ve çok sevecek olan öğrenciler; yaptıkları yanlışların farkına varıp son derslerini başarıyla tamamlayacaklardır.Başrollerini İlker Kaleli, Ceren Moray, Serhat Kılıç, Afra Saraçoğlu'nun paylaştığı dizinin kadrosunda Erkan Keskin ve Şerif Erol gibi isimler de yer alıyor. 

Öğretmen dizisinin ilk bölüm fragmanında öğretmen olduğunu söyleyen İlker Kaleli yani Akif ardından asıl rolünün bu olmadığını söyleyerek öğrencileri rehin aldığını açıklıyor. Ardından da kendisine tepki gösteren öğrencilerin karşısına geçiyor ve okulda bomba patlıyor.

ÖĞRETMEN İZLENİR Mİ TUTAR MI?Yayınlanan tanıtımlarıyla dikkat çeken Öğretmen dizisi ilgi çekeceğe benziyor. Doğduğun Ev Kaderindir, Zemheri, Benim Adım Melek ve Kuruluş Osman ile aynı gün ekranlara gelecek olan yeni dizi AB gurubuna bir hayli hitap ediyor. Gerek aksiyonlu hikayesi gerek oyuncu kadrosuyla beğenileceği düşünülen Öğretmen , özellikle Zemheri dizisinden izleyici transfer edebilir. Öğretmen 1. bölümüyle 4 Mart Çarşamba günü saat 20:00'da Fox TV'de...