Geçtiğimiz aylarda evlenen ünlü çift dillerden düşmüyor. Son zamanlarda aldıkları hediyelerle de yine ön plana çıktılar.

Kanye West'ten boşanmış olan Kim Kardashian'ın sesi, Drake'in yeni şarkısında yer aldı Kanye West'ten boşanmış olan Kim Kardashian'ın sesi, Drake'in yeni şarkısında yer aldı

Kesenin ağzını sonuna kadar açtı! Fakirin çenesini yorar... Oğuzhan Koç, Demet Özdemir’e öyle bir hediye aldı ki... Özdemir eşi Koç’a yakın zamanda bir milyon değerinde bir saat hediye etmişti.  Düğün hediyesi olarak sunulan bu saat uzun süre dillerden düşmedi. Ağustos sıcaklarında nikah yapacakları bilinen çiftin son hazırlıklarını yaptıklarını söylemek mümkündür. Aralarındaki sevginin bir göstergesi olarak verilen hediyeler büyük bir özeni içeriyor. 

Demet’in aldığı pahalı saat ünlü yıldızların kullandıklarından bir tanesi. Bu hediye için paraya kıyan Demet için Oğuzhan Koç da altta kalmadı. Yakın zamanda karısı olacak kişi için ciddi bir harcama yaptığı söylenen ünlü sanatçının ne aldığı merak konusu. Çiftin birbirlerine aldığı hediyeler dudakları uçuklatacak cinsten! Bundan dolayı da son zamanlarda ünlü çiftin sıklıkla gündeme geldiği bilinmiyor. Özellikle sosyal medyada gündeme gelen bu iki isimin ilişkileri epey de ilerledi!

İlişkileri Nasıl İlerlerdi

Birliktelikleriyle pek çok kez konuşulan çift geçen sene aralarındaki ilişkiyi resmileştirmişti. Daha sonra ikilinin ayrılık kararı aldığı konuşuldu. Çünkü sosyal medyalarından birbirlerini takip etmeyi bırakmış ve fotoğrafları kaldırmışlardı. Ancak kısa süre sonra Oğuzhan Koç’un evlilik teklifi ettiği ortaya çıktı ve kısa sürede nişan yapan çift dostlarıyla mutluluklarını paylaştı. 

Oğuzhan Koç’un Aldığı İnanılmaz Hediye!

Çift çalkantılı ilişkilerinin yanı sıra birbirlerine aldıkları hediyelerle de insanları şaşırtıyor. Düğün hediyesi olarak verilen saat uzun bir süre gündemi sallamıştı. Bunun üzerine gözler bu jeste nasıl karşılık vereceği beklenen damada çevrildi. Oğuzhan da kesenin ağzını açarak değerli bir tekne aldı. İddialar teknenin 14 metrekare olduğu yönünde. Özel olarak hazırlatılan teknede keyifli tatiller yaşanacak gibi duruyor. 

Tekne için hemen hemen üç milyonu gözden çıkarmış olan Koç ayrıca müstakbel karısının adını da tekneye verdi. Bu jestle herkes şok oldu. Aşkını her zaman duyurmak için fırsatları değerlendirmeyen damat aldığı hediyeyle de takdir topladı. Dünya evine ağustos ayında gireceği düşünülen çiftin birbirlerine aldıkları hediyeler aşklarının bir simgesi niteliğinde.

ilan365.net özel haber