Ünlüler dünyasında hareketlilik hız kesmeden devam ediyor. Bir çift ilişkisini, evliliğini sonlandırırken diğer bir yandan başka çiftler ise evlilik yolunda adımlar atmaya devam ediyor. Evlilik yolunda adım atan çiftlerden olan Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir, hayranlarını attıkları adım ile mutlu etti. Başarılı şarkıcı ve oyuncu olan Oğuzhan Koç, bir süredir devam eden yalnızlığını bozdu. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin başrol oyuncusu olan Demet Özdemir de bir süredir yalnızlığını sürdürüyordu. Demet Özdemir en son adı çok konuşulan ve şu an İtalya'da olan Can Yaman ile birlikteydi. Can Yaman ile ilişkisini sonlandıran Demet Özdemir, bir süre yalnızlığın tadını çıkardı. İki genç ve başarılı sanatçı geçtiğimiz günlerde birlikteliklerini takipçilerine duyurdu. Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çifti, birlikte olduklarını duyurduklarından beri adeta sevgi dolu paylaşımlar ile dolu dizgin aşk yaşıyorlar.

Ünlü çift, ilişkilerini gün geçtikçe daha göz önünde yaşamaya başladı. İlişkilerini göz önünde yaşayan çiftten sosyal medyadan da art arda paylaşımlar geliyor. Birbirleri ile fotoğraflarını paylaşan çift, kalpler ile de fotoğraflara aşk katıyorlar. Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir'den ilişkilerini güçlendirmeye ve bir adım daha iletiye taşımak için adım geldi. Ünlü çiftin ilişkilerini ileriye götürmek yönünde attıkları adım takipçilerini hem mutlu etti hem de şaşırttı. Attıkları adım ile akıllara evlilik sorusunu da getirdiler. Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir'in ilişkileri ile ilgili attıkları bu adım evleniyorlar mı sorusunu gündeme getirdi. Peki, Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir çifti evleniyorlar mı ? Düğün ne zaman ?Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir Ev'leniyorlar !

35 yaşında olan Oğuzhan Koç ve 28 yaşında olan Demet Özdemir, ilişkilerini geçtiğimiz günlerde takipçilerine duyurmuştu. İlişkilerini artık gizli yaşamayan, ulu orta yaşayan çift, sevgi dolu paylaşımlara da devam ediyorlar. Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir çiftinden ilişkilerini ileriye taşımak yönünde de bir adım geldi. Hem şarkılarıyla hem de oyunculuğu ile çok sevilen Oğuzhan Koç, güzeller güzeli sevgilisi Demet Özdemir ile birlikte yaşamaya karar verdi. Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir artık aynı evde yaşayıp, aynı evi paylaşacaklar. Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç evleniyorlar !

Oğuzhan Koç, Levent'te bir villada yaşıyor. Oğuzhan Koç'un Levent'teki villasına Demet Özdemir'in taşınacağı söyleniyor. Ünlü çiftin aynı evde yaşamaya karar vermesi ile birlikte takipçileri kim kimin evine taşınacak diye araştırmaya başladı. Alınan haberlere göre ünlü çift yeni bir eve çıkmayacak. Hali hazırda Oğuzhan Koç'un Levent'te bulunan evinde yaşayacaklar. Bu durumda da güzel oyuncu Demet Özdemir, kendi evini kapatıp Oğuzhan Koç'un Levent'teki villasına taşınacak. Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir'in ilişkileri ile ilgili attıkları bu adım, bir sonraki adımın evlilik olacağını düşündürdü. Birlikte yaşamaya karar veren ünlü çiftin yakın zamanda evlenmesi ya da evlilik yolunda resmi bir adım atması bekleniyor.