Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir'den Sürpriz Evlilik!

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir'den sürpriz hamle geldi! Oğuzhan Koç'tan beklenmedik evlilik kararı!

Magazin 24.08.2021 - 14:22 24.08.2021 - 14:32 Ece Sahan

Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir son dönemin en sevilen çiftleri arasında yer alıyor. Sık sık kameralara yakalanan ve Instagram'da birbirlerini paylaşan çift aşklarına doludizgin devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç arasaında ayrılık iddiaları ortaya atılmıştı.  Ancak kısa süre içinde bu iddia ikili tarafından yalanlanmıştı.

Oğuzhan Koç aslına magazin camiasında uzun ilişkileri ile biliniyor. Çok Güzel Hareketler Bunlar programında ünlendiği dönemde Zeynep Koçak ile yaşadığı aşkla tanınmıştı Oğuzhan Koç. Zeynep Koçak ile 8 yıl boyunca aşk yaşayan çift 2014 yılında yollarını ayırmıştı.

Bu ayrılık sonraso Oğuzhan Koç oyuncu Yağmur Tanrısevsin ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Hatta bu ilişki sonrası eski sevgili Zeynep Koçak'ın yaptırdığı estetikler ve tarz değişimi gündem olmuştu.

Ancak Zeynep Koçak'ın acısı uzun sürmedi. Oğuzhan Koç bu ilişkisini de 4 yıl sonra bitirdi.

Oğuzhan Koç'un evlilik yapmak istemediği için ilişkilerin bitirdiği söylensede her ilişkisi aldatma ile son buldu.

Oğuzhan Koç şimdilerde de son olarak Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yer alan Demet Özdemir ile aşk yaşamaya başladı.

Yaz boyunca paparazzilere yakalanan ikilinin sarmaş dolaş pozları gündem olmuştu. İkili birinci yıllarını kutlamak için hazırlıklar yapıyor. 

Bir mekan çıkışı magazincilere yakalanan Oğuzhan Koç "1. yılınız yaklaştı sürpriz bir evlilik teklifi gelir mi" sorusuna verdiği yanıtta herkesi şaşırttı.

Evlilik nedeniyle ilişkilerini bitiren Oğuzhan Koç muhabire gülerek "öyle bir şey olsa burada sana mı söylerim. Zamana bırakmak gerekiyor bu tip şeyleri" diyerek evliliğe eskisi kadar uzak olmadığının sinyalini vermekten çekinmedi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@