Okan Bayülgen'den Bill Gates açıklaması: Bu adama güvenmeyin!

Ünlü şovmen Okan Bayülgen, koronavirüs aşısıyla ilgili sürekli açıklamalar yapan Bill Gates ve Mark Zuckerberg'e güvenmediğini söyledi. Dün akşam Haber Global'de yayınlanan ve Buket Aydın'ın sunduğu "Koltuk" adlı programın konuğu olan Bayülgen, son bir y

Magazin 27.03.2021 - 12:22 04.05.2021 - 04:20 İlan35
Ünlü şovmen Okan Bayülgen, koronavirüs aşısıyla ilgili sürekli açıklamalar yapan Bill Gates ve Mark Zuckerberg'e güvenmediğini söyledi. Dün akşam Haber Global'de yayınlanan ve Buket Aydın'ın sunduğu "Koltuk" adlı programın konuğu olan Bayülgen, son bir yıldır gündemin bir numaralı maddesi olan koronavirüs aşılarıyla ilgili açıklamada bulundu. Türkiye'ye gelen Sinovac aşısını yaptıracağını belirten Bayülgen, Bill Gates'in aşısını asla yaptırmayacağını kaydetti. Son zamanlarda Dünya Sağlık Bakanı gibi davranan Gates'e güvenmediğini yineleyen ünlü şovmen, "Gates yaptırsa bile ben güvenip onun aşısını yaptırmam" dedi.


"Sizin aşıyla ne alakanız var?"


Bazı kişilerin aşı hakkında sürekli yorumlar yaptığını kaydeden Bayülgen, Microsoft'un kurucusu Bill Gates ve Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg'in üst üste açıklamalarda bulunduğunu söyledi. "Mark Zuckerberg senin aşıyla ne alakan var birader?" diyerek tepki gösteren Bayülgen, artık bir çöplük haline gelen Facebook, Instagram ve WhatsApp'ın sahibinin aşıyla ne gibi bir ilgisi olabileceğini sorguladı. Bu iki ismin sürekli bu konuda açıklama yapmasını tuhaf bulduğunu belirten Bayülgen, geçmişleri ortada olan Bill Gates ve Mark Zuckerberg'e güvenilmemesi gerektiğini savundu.


Gates ve Zuckerberg'den koronavirüs adımları!


Koronavirüsün dünyayı etkileyen bir pandemiye dönüşmesinin ardından aşı çalışmaları hız kazandı. Microsoft'un kurucusu Bill Gates ve Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg, bu dönemde koronavirüs aşısı çalışmalarına dair çeşitli açıklamalarda bulundu. Bütün dünyanın aşılanabilmesi için 14 milyar doz aşının üretilmesi gerektiğini vurgulayan Gates, "Bill ve Melinda Gates Vakfı" sayesinde aşı çalışmalarına destek verdiklerini kaydetti. Koronavirüs çalışmalarına milyonlarca dolar akıtan Mark Zuckerberg de aşılarla ilgili çalışmaları yakından takip ediyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@