Yasak Elma yine dün akşam eğlence dolu bir bölümle ekranlara geldi. Dizi de Yıldız karakterinin ATV'nin Oktay Kaynarca'nın başrolünde yer aldığı Ben Bu Cihana Sığmazsam dizisine yaptığı gönderme sosyal medyaya damga vurdu. Oktay Kaynarca'dan yanıt gecikmedi!

Ekranların fenomen dizisi Yasak Elma dün akşam yine bomba gibi bir bölümle ekranlara geldi. Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam, Murat Aygen, Biran Damla Yılmaz ve Şebnem Dönmez gibi isimlerin yer aldığı ekranların en orjinal yapımlarından olan Yasak Elma'da dün akşam yapılan rakip diziye gönderme gündem oldu.

Çöp Adam Konusu Ne? Gerçekte Kim? Sonunda Ne Oluyor? Çöp Adam Konusu Ne? Gerçekte Kim? Sonunda Ne Oluyor?

Eda Ece'nin canlandırdığı Yıldız karakteri dün akşam yine izleyenleri gülme krizine soktu. Ekranların en sempatik karakteri olan Yıldız Argun Kuyucu Yıldırım dün akşam yaptığ gönderme ile gündem oldu.

Yasak Elma dizisinde Pazartesi akşamları ekrana gelen başrolünde Oktay Kaynarca'nın yer aldğı ATV'nin eski ve yeni rakip dizileri Ben Bu Cihana Sığmazsam ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizilerine yapılan komik gönderme dikkat çekti. Dizide Yıldız karakteri eski eşi Doğan'a 

Dizide Yıldız eski eşi Doğan’a "Düştüysek kalkmasını da biliriz evelallah. Annemin izlediği dizilerden öğreniyorum bu replikleri" derken Doğan da "Böyle diziler mi var?" diye soruyor. Bunun üzerine Yıldız "Var tabii. Ben dünyaya eşkıya olmaya gelmişim ama bu yalıya sığmazam mesela.. Dizilerin adı" yanıtını vererek yine izleyenleri gülme krizine soktu. 

Konuyla ilgili olarak Oktay Kaynarca'da sessiz kalmadı. Kaynarca "Dizinin yapımcısı da, senaristi de arkadaşımız. Kendi aralarında eğlenmişler. Biz de onların kendi aralarında eğlenmelerine güldük. Ne güzel demek ki bizi seyrediyorlar" diye konuştu.