Okul İhtiyaçlarınız İçin 10.000 TL Veren Bankalar Var, Bu Bankalardan 60 Ay Vadeli Kredi Alınacak

Okul İhtiyaçlarınız İçin 10.000 TL Veren Bankalar Var, Bu Bankalardan 60 Ay Vadeli Kredi Alınacak. Okul ihtiyacı olan kişilere 60 ay vadeli 10.000 TL kredi dönemi başladı. İşte detaylar...

Ekonomi 07.08.2021 - 10:53 07.08.2021 - 10:54 Vural Pars

10.000 TL okul ihtiyaçları için kredi veren bankalar ve bu bankaların kredi şartlarını sizlere sunacağız. Sizlerde okulların açılmasına yakın bu vereceğimiz bankalardan ihtiyaç kredisi alabilir, aldığınız ihtiyaç kredisini 3 ay erteleme yaparak kullanabilirsiniz. 10.000 TL okul ihtiyacı için kredi başvurusu nasıl yapılır, başvuru şartları nelerdir bunlardan bahsedeceğiz.

Okulların açılmasına yakın, masraflarda boy göstermeye başlamıştır. Eğer sizde çocuklarınız için okul masraflarından çekiniyorsanız bankalardan ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir ve bu ihtiyaç kredisi ile masraflarınızı halledebilirsiniz. Kredi başvurusu yaptığınızda banka değerlendirmeye hemen alacak ve size aynı gün içinde kredi sonucunu bildirecektir. Kredi başvurusu yaptığınızda, 60 ay vadeye kadar kredi kullanabileceksiniz. Kredi notu yüksek olan, kredi sicili uygun olan ve banka şartlarında sıkıntı olmayan kişiler bu kredileri kullanabilirler. Başvurular bankalardan, internetten ve cep telefonlarından istediğiniz zaman yapılabilmektedir. 

QNB Finansbank’tan Okul Öncesi Eğitim Kredisi

İhtiyaç kredisi olarak verilen bu kredilerde 60 ay vade ve 3 ay erteleme yapabilirsiniz. Eğitim ihtiyaçlarınız için kullanacağınız bu krediyi 10.000 TL olarak görmeyiniz. Daha fazla ihtiyacınız varsa banka sizlere yardımcı olacaktır. Bu bankadan kredi başvurusu yapmak istiyorsanız kimlik numaranızı 5030’a mesaj atabilirsiniz. Kolay kredi başvuru yöntemi sayesinde 5 dakika içinde banka size cevap verecek ve bu cevap sonrasında kredinizi kullandıracaklardır. Ayrıca internet bankacılığı ve mobil bankacılık kullanarak da banka şubelerine gitmeden kredi kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası 10.000 TL Eğitim Kredisi Veriyor

Kamu bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası, 10.000 TL eğitim kredisi vermektedir. Sizlerde bu bankadan uygun faiz oranları ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu bankadan kredi almak için en yakın banka şubesine gitmeniz gerekiyor. Kredi başvurusu yaptığınızda banka değerlendirmeye alacak ve sizin kredi skorunuza göre onay verecektir. Ayrıca emekli olmanız veya bir iş yerinde en az 6 aydır çalışıyor olmanız gerekmektedir. Ziraat Bankası üzerinden 10.000 TL eğitim kredisi alabilmeniz için banka şartlarına uygun olan müşteriler hemen kredilerini kullanabileceklerdir.

okul-ihtiyaclariniz-icin-10000-tl-veren-bankalar-var-bu-bankalardan-60-ay-vadeli-kredi-alinacak1

TEB 10.000 TL Kredi Başvurusu

Eğitim ve okul ihtiyaçlarınız için kredi alacaksanız TEB üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. TEB üzerinden alacağınız bu kredilerde 60 ay vade imkanı verilmektedir. Başvuru için bankanın resmi internet sitesine girip kredi başvuru formunu doldurabilirsiniz. İhtiyaç kredisi ile birlikte aynı şartlarda verilen bu kredilerde aldığınız krediyi hemen hesaba atabileceksiniz. TEB üzerinden aldığınız bu kredilerde ödemelerinize de 3 ay sonra başlayarak rahat bir nefes alabilirsiniz. Tüm okul ihtiyaçlarınız için, özel okul paraları için bankalardan krediler alabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@