1 Ocak 2021'de yayın hayatına başlayan Acun Ilıcalı'nın yeni dijital platformu Exxen birbirinden iddalı projeleri ekranlara getirmeye devam ediyor. Bennu Yıldırımlar, Ceren Monay ve Yasemin Alen'in başrolünde yer aldığı Olağan Şüpheliler dizisi  ise mera

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!
1 Ocak 2021'de yayın hayatına başlayan Acun Ilıcalı'nın yeni dijital platformu Exxen birbirinden iddalı projeleri ekranlara getirmeye devam ediyor. Bennu Yıldırımlar, Ceren Monay ve Yasemin Alen'in başrolünde yer aldığı Olağan Şüpheliler dizisi  ise merakla bekleniyor. 3 başarılı ismin yer aldığı dizinin afişini yayınlandı. Afişin yayınlanmasından sonra ise gözler yayın tarihine çevrildi. Peki Olağan Şüpheliler dizisi ne zaman yayınlanacak?

"Bütün mutlu aileler birbirlerine benzer, oysa her mutsuz aile, kendine özgü bir mutsuzluk yaşar" sloganı ile dikkatleri çeken dizinin kadrosunda Bennu Yıldırımlar, Yasemin Allen, Ceren Moray, Bekir Aksoy, Berk Hakman ve Pamir Pekin yer alıyor.

Yapımcılığını 1441 Productions’un üstlenirken, yönetmenliğini  ise Yüksel Aksu yapıyor. Dizinin yayın tarihi ise henüz bilinmiyor fakat Mart ayı içerisinde Exxen'de yayınlanması planlanıyor. Olağan Şüpheliler dizisinde eşleri öldürülen 3 ev hanımının hayat hikayesi anlatılıyor. Polisiye tarzında ilerleyen dizi de gerilim ve komedi bir arada olacak.